Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tud v. ki jó dokit a Sote...

Tud v. ki jó dokit a Sote I-en akinek van magánrendelője? Sajnos dokit kell váltanom, de a kórháztól nem szívesen válnék meg.

Figyelt kérdés

Az első babámat is itt szültem,mindennel elégedett voltam csak a dokimmal nem.A nevét nem írom le csak annyit róla,hogy nő.Lehúzott egy valag pénzzel a magánrendelőben..minden egyes vizsgálat,"beszélgetés",uh,nst egy vagyon volt..de akkor már nem mertem váltani.Aztán benyögte a szülés "árát"-azt hittem rosszul leszek.Amikor szültem-12 órát vajúdtam,egy csomó doki megvizsgált,du-n 15 órakor született meg a fiam és ő 14 órakor jött be hozzám (császár lett a vége).Szóval szeretnék egy olyan dokit aki a Sote I.-en praktizál,van magánrendelője-ahol normélis árak vannak,kedves,megbízható,nem lehúzós,és olyan beszélgetős legyen.

Remélem tud valaki ebben segíteni!


2009. aug. 22. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, Ujházi András. Adjunktus, ügyeletvezető. Van magánpraxisa is és nem lehúzós. Fiatal doki, nem paráztatós és nagyon rendes. Nem csak babatémában, egyébként is abszolút ott van.
2009. aug. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, én dr. Szabó Gáborhoz jártam, a sotén van az alapítványi rendelőben a magánrendelése, ha jól emlékszem péntekenként, mert amúgy Szigethalomra is jár, de a sotén is sokszor ott van. Engem 20 hetesen vett át, azt hittem nem fog vállalni, de nem volt semmi baj.

Terhességem alatt is meg voltam vele elégedve, semmi gond nem volt vele, a vizsgálat 5ezer volt, ha uh is volt, akkor 6. Június elején szültem 38+6-ra, reggel 6kor estem be, ő is beért 7re. Amilyen gyakran csak tudott, jött hozzám, míg ctgre voltam kötve, szülésnél is jófej volt, a 3 kórházi nap alatt minden nap bejött hozzám, a varratszedés is ok volt, akkor adtam neki oda a pénzt. Amikor rákérdeztem csak annyit mondott, hogy ha akarom meghálálom, ha nem nem, de 40-60 között szokott kapni. Így kapott 50et meg egy üveg bort.

A 6 hetes kontrollon is minden ok volt.

Szóval én őt ajánlom, szimpatikus 35 körüli és beszélgetős!!

Sok sikert!

2009. aug. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia! Én dr. Beke Artúrt tudom neked ajánlani, szerintem nagyon alapos, megértő rendes és jó szakember. Minden kérdésre szívesen válaszol.A SOTE I-en dolgozik, a magánrendelője a Nyugatitól kb.5 perc sétára van. A terhesgondozásér 7000 ezer forintot kér a szülésre pedig azt mondta, hogy a vizitdíj 10%-át(azaz 70.000 Ft) szokták adni, de mindenkire rábízza, hogy mennyit ad. Ha a nőgyógyászati magánrendelésre mész akkor 9000 Ft-ot kell fizetni.
2009. aug. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dr. Demeter Attila nagyon jó doki, de Dr. Szabó Gábort én is tudom még ajánlani.
2009. aug. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dr. Demeter Attilánál szültem és nagyon jó doki,de sajnos tavaly nyáron, elment a Sotéból egy magánklinikára. :(

Kár pedig nála szültem volna most is...

2010. júl. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!