Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi van ha nem veszem észre...

Mi van ha nem veszem észre hogy szivárog a magzatvíz?

Figyelt kérdés

37 hetes leszek holnap, és tegnap óta megsokasodott a folyásom, és volt mikor hígabb is volt és sziontelen, de nem mindig van, hogy szintelen, és van hogy sárgás... honnan tudom majd meg ha szivárog, sehonnan??? nem lesz baj belőle?

Szűlés közeledtével megnő a folyás mennyisége??


2008. máj. 27. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi! Nekem 3 hete 35 hetesen kezdett szivárogni, hajnal 4-kor. Délután fél 6-kor lett meg a pici fiam. Tuti, hogy észreveszed ha szivárog!!!!! Semmilyen folyással nem téveszthető össze!!
2008. máj. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 37 héten kezdett szivárogni. Az érzés pont olyan volt minha bepisiltem volna. Még el is gondolkodtamrajta egy pillanatig, hogy lehetséges-e? (állandóan a klotyót jártam előtte, a kisfiam "parancsára"). Aztán egy pillnatra elmúlt, majd egy mozdulat és úja szivárgás. na akkor kapcsoltam, hogy mi lehet. Be a klinikára és estére a kezemben volt a baba. Nem fogod nem észrevenni, nem lehet összetéveszteni semmilyen folyással! Sok sikert nektek és boldog születésnapot!
2008. máj. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ezen aggodtam anno a terhesség végén. Azota már megszületett a babám. Ne aggodj nem lehet összetéveszteni semmiféle folyással stb !!!
2008. máj. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tuti, hogy észre veszed, mert annak, teljesen víz állaga van, és nem olyan mint a folyások. olyan, mintha szivárogna a pisid, azt is észrevennéd, és nem tévesztenéd össze mással.
2008. máj. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!