Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vác környéki kismamák! Dr....

Vác környéki kismamák! Dr. Géczi Máriánál melyikőtök szült, vagy fog szűlni? Császár, vagy természetes?

Figyelt kérdés
23 hetse vagyok, és Őt szeretném választani, ezért érdekel! Köszönöm szépen! :D
2012. dec. 3. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nála fogok szülni, ő a fogadott orvosom! Természetesre készülünk, onnantól bármi lehet... majd nemsokára be tudok számolni, a kérdéseidre válaszolni, ha lesznek, illetve, ha már vannak, akkor írjál nyugodtan :)

38+4 hetes km

2013. jan. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj de jó hogy végre jelentkezett valaki, azóta már 30 hetesek lettünk, még hozzá járok fel is fogadom! Aranyos, szimpatikus! Drukkolok Nektek, már nincs sok hátra, irigyellek! Ha nem felejted el, meg lesz kis időd, akkor szülés után szívesen fogadom, a véleményed! :D
2013. jan. 15. 16:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Tényleg, most látom, nem egy mai kérdés ez már :))

Én is meg vagyok vele elégedve, egyre többen járnak hozzá, és kérik fel szülni, ahogy hallottam!

Írok majd, ha már túl vagyok a szülésen, és lesz kis időm, energiám! Nem bánnám, ha már egy héten belül lenne tapasztalatom... :)))

Neked sincs már sok hátra, úgy repül az idő, nemrég még én is 30 hetes voltam :))

2013. jan. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bizony hogy repül !!! Pedig nem hittem el hogy a 30. hét is ilyen gyorsan itt lesz! Aztán mégis, pikk-.pakk! :D Jó, amint lesz időd, kedved, energiád, írj hogy mi volt a születésnél! :D Ja és amúgy honnan jársz Vácra? Hol laksz?
2013. jan. 15. 18:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Vácon lakok :) Nem kell messziről bejárnom :) Te a környéken laksz, vagy szintén váci vagy?
2013. jan. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!