Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 30 hetes vagyok és faros a...

30 hetes vagyok és faros a babám. Meddig fordulhat meg?

Figyelt kérdés

Második babámat várom és sajnos farosan fekszik.

Nagyon izgulok, mert az első babám természetes úton jött a világra és nem akarok császárt.

Félek a katéterezéstől és az epidurálástól.

Az orvosom még biztat, hogy megfordulhat, de valahogy nem tudom elhinni.



2012. nov. 23. 14:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Császárral szültem és én is féltem a katéterezéstől, felesleges volt, egyáltalán nem éreztem, se azt, hogy felteszik, se közben...sőt jobb is volt, mert úgysem tudtam volna wc-re menni, úgyhogy ettől ne félj. Az epidurális?....hááááát, nekem nem volt egy élmény, de gyorsan eltalálta az anesztes...bár sosem fogom elfeljteni. Egyébként simán megfordulhat még a baba.
2012. nov. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az orvosom azt mondta, hogy a 36. hétig megfordulhat. Vagy nem kizárt, hogy később. De engem nem biztatott vele az alkatom és a baba mérete miatt. Én alacsony, vékony vagyok, a baba viszont két héttel nagyobb méretekkel rendelkezett. Hát nem is fordult meg... és 37 hetesen meg is indult a szülés fájásokkal. Első baba, mikor beértünk a szülészetre már 6 percenként jöttek a fájások, az uh-n döntöttek a császár mellett, mert 3800 volt a becsült súlya, azt mondták 3500 alatt engedik a faros szülést. 3510-el született.
2012. nov. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Tegnap voltam du 1.kor uh! Faros volt a baba. Egész nep rosszul voltam, meg fájt miondenem , görcseim voltak stb..

Ma már semmi tünetem sincs, de azárt elmentem a saját orvosomhoz!

BEFORDULT!!!

Annyira örülök!!

Köszönöm a sok választ!!

2012. dec. 6. 16:58
 14/14 anonim ***** válasza:
Gratula!:-)))
2012. dec. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!