Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debrecenben hol és melyik...

Debrecenben hol és melyik orvosnál lehet gátvédelemmel szülni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
HIdd el, hogy a szülésben nem a gátmetszés a legfájdalmasabb dolog. Viszont könnyíti a természetes szülést. Ha nem vágnak, akkor repedsz magadtól...
2009. aug. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az első szülésemnél volt gátmetszés, nehezen gyógyult és még azóta is fáj a szex. A következő szülésnél kihagynám....
2009. aug. 16. 20:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudom, de talán a védőnőd tudja majd. Én is azt olvastam, hogy ez csak az orvosoknak könnyíti a dolgát, bár biztos vannak olyan esetek amikor tényleg szükséges. Szerintem embere válogatja, én reménykedek, hogy nem fogok így járni(a szexel), de ha reped az is fájdalmas. Szóval ezen nem lehet eligazodni.
2009. aug. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én gátvédelemmel szültem, semmi repedésem nem volt Dr. Török Péternél a DEOEC-en.
2009. szept. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
BOCS,AZ OFF-ért,de az első válaszoló hülyeségét nem tudom szó nélkül hagyni!Dehogy repedsz!Ha tágulékony vagy(ezt akkor,abban a pillanatban látja a szülésznő vagy doki,és dönti el,h vág-e avagy sem)nem repedsz!2 gyereket szültem,és nem volt gátmetszésem.Se kívül,SE belül nem sérültem.Nem egész 3 nap után már otthon voltunk.A kórházban tartózkodás alatt még tűt sem láttam(Bp.Szent Istán khz).
2009. szept. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szeretnék én is gátvédelemmel szülni. Ha nem muszáj, nem fognak vágni. Csak keresnem kell egy rendes dokit és szülésznőt. Köszi a választ utolsó hozzászóló!
2009. szept. 28. 19:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!