Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen ha valakinél beindul a...

Milyen ha valakinél beindul a szülés, vagy legalább is közeleg a nap? Miket kell érezni?

Figyelt kérdés
és ne adja az isten,hogy koraszülés legyen!de mikor kell pánikba esnem,iker babákat várok,(igy elöfordulhat,sajnos)és nagyon sokat keményedik a hasam is,meg fájdogál alul is a hasam mint ha meglenne,föleg este,lefekvéskor.(magne b6 is szedek 3x2)nyugtassatok meg.
2008. máj. 24. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! A joslo fájások egyszerü enyhe mensi szerü gyengébb rendszertelen fájások. Ezekbö lakár egy két nap vagy néhány hét alatt akár lehetnek rendes redszeres szülési fájások. Amiket ugy tudnék lerini, mintha füzőbe tennék a hasad a tetejétöl az alhasig fokozatosan erösödö fájdalmat érezhetsz. Derékfájással, hátfájással együtt..És elképesztöen pontosak, amikor már 5 percesek és 30-50mp tartanak max. Elöfordul, ha sétálsz kissé enyhülhet. Ha fekszel erösödhet.De ez is válltozo.
2008. máj. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ikerbabák sokszor előbb jönnek, álatalában 38 hétre. Sok helyen be is fektetik az anyát már valamennyivel előtte, de ez függ az állapotától.

Én is szülés előtt vagyok 12 nappal, és izgulok, mindig megilyedek, ha valami más, mint eddig volt, de még egyben vagyunk:-)

Szokták emlegetni a hasmenést, étvágytalanságot, álmatlanságot vagy épp álmosságot, hangulatváltozást. Nekem többször volt hasmenésem, és jóslófájásaim is vannak már 32 hetes korom óta, de ezek egyre erősödnek, de abszolut rendszertelenül, napjában párszor.

Sokan nem éreznek, sőt a legtöbb semmit szülés eltőt, csak elkezdődik.

NE félj tőle, készülődj rá lélekben, hogy bámrikor bekövetkezhet, én is ezt teszem:-)

Vigyázz magadra és a picikre:-)

(irigyekedem, én is szerettem volna ikreket:-)

2008. máj. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!nagyon aranyosak vagytok!szép szülést kivánok!
2008. máj. 25. 19:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!