Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyenek a jóslófájások? Mit...

Milyenek a jóslófájások? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerdán töltöm a 33hetet tegnap óta görcsölök,viszonylag rendszeresen.ma jobb ,de tegnap délután szinte végig bekeményedett a hasam és volt ,hogy a hüvelyenbe nyilalt.Nem korai még ez kicsit???A dokim salbutamol gyógyszert adott rá,de eddig mintha rosszabb lenne tőle-vagyis a gyógyi előtt nem voltak ilyenek,mióta szedem azóta meg két napja folyamatos.nagyon félek,nehogy koraszülés legyen belőle,bár eddig nincs más panaszom.Hétfőn voltam méhszáj ellenőrzésen akkor minden okés volt.egész nap pihenek,fekszek...mit tehetnék még.Mindig nem rohanhatok a khba sem.max ott is megmondják ha megnyílik a méhszáj,hogy pihenjek,ezért nem szeretnék berohangálni ezt én is tudom.Ezért kérdem milyenek ezek a Jóslófájások,milyen gyakoriak és mennyi idősen kezdődnek..A dokim azt mondja 35-36hetesen kellene..Segítsetek légyszives
2008. máj. 24. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:

szia

nekem magne b6-ot kellett szednem, már a 20 héttől keményedett a hasam mind a két lányommal nagyon rossz volt

a kórházba csak akkor menj be ha már rendszeres erős fájásaid vannak

mi 4 perces fájásokkal indultunk el a tőlünk 60km-re lévő kórházba és nem volt semmi gond

a megne b6 nagyon jó és recept nélkül lehet kapni

2008. máj. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A magne b6,nekem kevésnek bizonyult már.Béres magnéziumot szedek az nagyobb dózis,de tegnap már kettőt vettem be,azt mondta a doki ha indokolt bevehetek kettőt.Azért ezek a fályások koraiak lennének még nem?
2008. máj. 24. 13:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Azért nem árt, ha legkésőbb hétfőn lát egy doki, lehet, hogy indokoltnak tartaná, hogy egy kicsit befeküdj, vagy kapsz gyógyszert, ha valóban erős görcseid vannak. Nekem 30 hetesen elkezdett nyílni a méhszáj.

Nem rossz, ha az ember tud róla.


Boldog babavárást! Még legalább 3 hetet húzzál ki!


34 hetes kismama

2008. máj. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 32 hetesen kezdődtek a jóslófájások, abszolut olyan mint a mensis fájás. A hasam alján érzem, általában gyengén és rövid ideig.

37 hetesen kezdtek erősödni a fájások, és hosszabbodni, sokszor ébredés után akár fél órát is igen erősen fáj, de aztán semmi.

Én vérzés miatt kaptam Rutascorbint, ami izomlazító, és lehet szedni most is, mikor a magnéziumot már nem. Nekem bevállt, azóta nem keményedek. REcept nélkül kapható, lehet 3X2t szedni belőle. Kérdezz rá.

Ha meg erősek vagy rendszeresek a görcsök, menj orvoshoz mindenképp, nálunk ilyenkor befektetnek egy infúzióra, ha már nem használ a tabi. Ilyenkor még visszatrartják, 36 hét után már nem gond, ha kibujik:-)

Vigyázz magadra, mást nem nagyon tudsz, mint hogy fekszel, csak arra kelsz fel, amire nagyon muszály és szeded a bogyókat, amiket kell.

Nem lesz baj, ne félj :-) (ha meg történne valami a baba már abszolut életképes:-)

2008. máj. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a megnyugtatást,én is szedem a gyógyit-salbutamolt,azóta a bab egyfolytában bulizik,remélem nem a gyógyszertől...amúgy már jobban vagyok,sokat pihenek,nem szeretnék khban feküdni,ha lehet inkább itthon.
2008. máj. 26. 13:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!