Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Itt olvastam a molimed betétes...

Itt olvastam a molimed betétes bugyiról. A neten nem találok ilyent. Mit lehet róla tudni?

Figyelt kérdés
2008. máj. 22. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
A patikában lehet kapni, én is ott vettem, 10 db van egy csomagban és szülés utáni első napokban isteni!!! Kb 2500 Ft. Nem kell hozzá sem bugyi sem betét, nagyon jó nedvszívó képességű, nem csúszkál, éjszaka is kényelmesen lehet vele aludni, sőt a hasat is leszorítja. Én ezt használtam, nagyon bejött, két csomaggal használtam el, az erősebb vérzéses napokon. A szülésznőm javasolta. pusssyy
2008. máj. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!

Érdekelne ,hogy hol lehet ilyen betétes bugyit venni???

Lassan csomagolnom kell a kórházba.:D

Köszi szépen 37 hetes kismama

2008. jún. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok: Körbejártam a környékünkön az összes gyógyszertárat, gyógyászati segédeszköz boltot. Még csak nem is hallottak róla. Írtam a Hartmannak e-mailt, válaszoltak is nagyon gyorsan. Ők küldenének de csak egész kartont. Két helyet is írtak a környékünkön, ahol forgalmaznak molimed termékeket, felhívtam őket, semmit nem tudnak erről a termékről.

Hartmann-tól azt írták, hogy nincs rá támogatás, azért nem nagyon rendelik.

Úgyhogy én feladtam.

2008. jún. 4. 07:54
 4/4 anonim ***** válasza:
én szigetszentmiklóson vettem az auchanbani patikában.
2008. jún. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!