Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amikor rátok rakták a babát...

Amikor rátok rakták a babát vagy meghallottátok a hangját mi volt az első reakciótok?

Figyelt kérdés
Én biztosan sírni fogok örömömben, más is így volt vele? Mit mondtatok neki először?
2012. nov. 1. 09:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
ja és igen meg is könnyeztem
2012. nov. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

A legutóbbira emlékszem viszonylag jól.

Mosolyogtam, mondtam, hogy "hát szia!"

Aztán kértem, hogy vegyék le, mert nagyon nehéz volt (több mint 4 kiló), úgy éreztem, "szétlapulok" tőle és nem kapok rendesen levegőt.

Amikor megmosták, már mellém tették, úgy szopizott először.

2012. nov. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, már most elsírtam magam, mert elképzeltem, hogy már megszületett. Akkor más is sírt örömében, én is biztosan fogok :) Alig várom már, a kiírt időpontig 9 napom van. Köszönöm még egyszer, olyan jó volt olvasni a válaszaitokat.
2012. nov. 1. 19:12
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem raktak a mellkasomra. Nagyon hosszu vajudas utan csaszar lett a vege. Nagyon faradt voltam, razott a hideg, remegtem. Az anesztes kozvetitett. Hallottam a Kisfiam hangjat ami olyan volt mint egy kismacska nyavogasa. Sokaig nem sirt ugyhogy aggodtam. Aztan mikor puccba vagtak odahoztak nekem, azt mondta nover micsoda szep kek szeme van, meg szeretnem csokolni? Hat persze es ereztem, hogy konny csordul a szemembol.
2012. nov. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nekem mikor a hasamra tették még nem vágták el a köldökzsinórt így még nem sírt, markába tettem az ujjam amit rögtön megszorított és egyenesen egymás szemébe nézve ismerkedtünk egymással.. (állítom, hogy a babák ugyanannyira kíváncsiak anyukára mint mi rájuk) ennek már lassan 12 éve, de a mai napig tiszta emlék. Most jön a következő baba és nagyon várom ezt a pillanatot..

35hkm.

2012. nov. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
MIndháromszor hihetetlenül boldog eufóriába estem, könnyeztem, néztem a babáimat, és olyan de olyan boldogságos voltam!! Emlékszem minden pillanatra- igazi csoda volt!! :))
2012. nov. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem legördült néhány könnycsepp az arcomon a boldogságtól. Azt éreztem, hogy minden tökéletes, és hogy az élet szép, és hogy nincs gyönyörűbb az én kicsi kincsemnél. Kb. ezeket. :)
2012. nov. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Megszültél már kérdező? Mizu veled, na mi volt a reakciód??
2012. nov. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Még mindig nem született meg a babám, türelmesen várom a nagy napot :)
2012. nov. 7. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!