Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült már valaki Nagykanizsán...

Szült már valaki Nagykanizsán Orosházi Attilánál?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla?
2012. okt. 28. 11:26
1 2
 1/11 anonim válasza:

Szia!Sokan dícsérik.Barátnőm nála szült ő is csak dícsérte.Viszont szerintem mindenkinek más a véleménye,nem vagyunk egyformák.Valaki pl.Tucsek dr. nőt dícséri,valaki azt mondja nála aztán nem.Szerintem nem vagyunk egyformák.:)

40hkm

2012. okt. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem a Zsirayhoz volt szerencsém...elsőnél véletlen,most a másodiknál már direkt.

Egyébként az Orosházi lenne még az a doki akinél szívesen szülnék.A többinél..áh

2012. okt. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

1.vagyok.

Én nem fogadtam orvost de a Füléhez járok.Nagyon örülnék ha pont nála lenne meg a lányom.Én szeretem pedig sokaknak nem szimpi.:)

2012. okt. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként már szültem, májusban az Orosházinál, (a Füle segédkezett) hozzá is jártam. Csak kíváncsi voltam, kinek mi a véleménye róla. 9. héttől veszélyeztetett terhes voltam, rengeteget voltam a kórházban, így volt "szerencsém" a többiekhez is... Talán még a Zsirainál szültem volna, a Fülénél semmiképp(egyszer vizsgált meg, azt hiszem, azt amíg élek, nem felejtem el+eszméletlen arrogáns)Az Orosházi végig fantasztikus volt + végül is neki köszönhetem, hogy annyi baj ellenére egészséges kislányom lett a 40. héten.
2012. okt. 29. 10:37
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem szült véletlenül közületek valaki május 2.-a körül? (talán ismerjük egymást)
2012. okt. 29. 10:41
 6/11 anonim válasza:

Én elvileg pénteken szülök.:)

Én a Tucseket nem szeretem nekem fájt ahogy megvizsgált,a Füle ahogy megvizsgált meg sem éreztem.:)ezért mondom azt,hogy mindenki más.

2012. okt. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Én nem bántam meg,hogy a Zsirayt felfogadtam mert ha a Füle egy gödör mellett állna biztos segítenek neki beesni....első terhességemmel hozzá jártam magánba,majd vérezni kezdtem hívtam pont a kórházba is volt,megnézett uh-n azt mondta minden teljesen jó és tökéletes terhesség a vérzés meg majd elmúlik és mehettem haza...igaza volt mert rá kb 1 óra múlva mikor elvetéltem nem véreztem annyira és pár nap múlva már teljesen elmúlt.A Gőgös takarított ki és 4 hónap múlva már újra terhes is lettem,onnantól hozzá jártam,de akkor még nem volt ilyen felfogadok dokit dolog stb.Mint írtam szülésnél a Zsirait fogtam ki pont a névnapján,majd a következő babánál idén,a Gőgös már nem volt ott így a Zsirayhoz jártam és nem is vizsgált más (egyszer helyettesítette tanácsadáson a Tucsek,de miután megnézte a könyvemet csak annyit mondott,ha nagyon akarom megvizsgál egyébként nem..hát én nem akartam). Júniusba szültem és hát pont a Fülét fogtam volna ki :S így extrán örültem,hogy dokit fogadtam...egyébként mint írtam elsőt a névnapján szültem,másodikat a születésnapján :)

Az egyik szobatársam a Tucsekot fogadta fel és jó sokat is kínlódott,hiába mondogatta,hogy nem tudja kinyomni csak hagyta még kínlódni aztán végén jött még egy doki és kinyomták belőle,első baba volt nem tudta mi,hogy és csak később jött rá a dolgokra...azt hitte,hogy alap,hogy miután kibújik nem mutatják meg neki és a gyerekdoki is pillanatok alatt ott terem egy csapattal,látta,hogy elfehéredve rohangál a Tucsek a babához aztán kérdezte tőle,hogy valami baj van,de mondta neki,hogy nincs semmi,aztán egyszer csak felsírt a baba dokinő vigyorgott majd folytatta rajta a munkát.Később amikor a gyerekdoki felkereste és mondta neki,hogy elvégeztek jó pár vizsgálatot és minden bizonnyal semmi maradandó nem lesz a babánál az oxigén hiányos állapot miatt akkor majdnem sokkot kapott,hogy most mi van....egyébként soha nem láttam a Tucsek arcán akkora vigyort és olyan segg nyalást se amikor a csajhoz bejött párszor..sőt még a babát is dajkálta.

2012. okt. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: Én pedig segítenék neked belelökni a Fülét abba a gödörbe. Én is a Fülénél szültem volna, ha nem fogadom fel az Orosházit. Május 2-án reggel megbeszéltük, hogy ilyen-olyan problémák miatt megcsászároz 4.-én, de még aznap délután 4-kor 6 perces fájásaim lettek, Füle megvizsgált a fentebb említett módon (miközben rágózott), azt mondta, teljesen zárt vagyok, még nincs itt az idő, amikor már 5 perces fájásaim lettek, mondtam neki, szeretném, ha értesítenék az Orosházit, de ő még mindig azt mondta, ez nem jelent semmit, csak jósló fájások. Én tudtam, hogy nem azok, a nővér, aki az NST-t csinálta, ő is azt mondta, hogy ma megszülök. Akkor szóltam annak a nővérnek, hogy hívja fel az Orosházit. Felhívta, ő pedig mondta, azonnal vigyenek a szülőszobára. Mivel nem tudtam volna megszülni a babát spontán. Szerintem a Füle direkt azt akarta, nála szüljek, hogy ő kapja majd a pénzt utána(hallottam róla sok hasonló sztorit, hogy mennyire szereti a pénzt). Nem tudom a Füle mennyit tudhatott rólam, a bajaimról (hogy a baba ferdén tartja a fejét, túl nagy a medencémhez képest, és hogy majdnem egész terhességem alatt toxémiás voltam),szóval, ha ezeket nem tudta és megpróbálja spontán kierőszakolni a babát belőlem, ki tudja mi történhetett volna. Feltételezem, semmi jó. Szóval ennyit a Füléről!
2012. okt. 30. 12:30
 9/11 A kérdező kommentje:
Mivel a Füle ügyelt, nem úsztam meg, hogy ne ő segédkezzen a császáromnál, mikor meglett a baba, annyit nem tudott mondani, hogy "Gratulálok", de még csak el se köszönt. Csak azt vettem észre, hogy már nincs ott. Pedig a műtőssegédtől kezdve az aneszteziológuson keresztül a gyerekorvosig mindenki tudott gratulálni, vagy szólni pár szót.
2012. okt. 30. 12:37
 10/11 anonim ***** válasza:
38.hét közepén este 9 körül bementünk mert vérezni kezdtem,megvizsgált a Füle (azt hittem a szemem kiesik úgy fájt) 2 ujjnyira voltam nyitva (a 34.héttől egyébként már teljesen nyitva voltam) elküldött egy 30 perces nst-re...fájást nem mutatott a gép (nem is éreztem) így mondta,hogy akkor felvesz az osztályra,mondtam neki,hogy felesleges fáradnia mert kizárt,hogy én oda befeküdjek.Itt vissza is kanyarodok gyorsan az előzményekre az nst kezdetéig amikor is a kedvesnek tűnő,idősebb nővér vagy ki...szinte csapkodta a hasamon az érzékelőt és folyamatosan morgott,hogy mit kell össze vissza ugrálnia ennek a gyereknek...A nőgyógyászati osztályra szuper módon 1-2 kivétellel az összes bunkó nővért stb összegyűjtötték és az elmúlt pár évbe volt szerencsém az össz ott töltött közel 3 hét alatt megtapasztalni a kedvességet ott és ezért is döntöttem úgy,hogy most inkább saját felelősségre és gyógyszerek mellett otthon próbálom kihúzni legalább a 36.hétig.Nah tehát Füle gond nélkül elfogadta,hogy én nem fogok maradni,de azért próbálkozott,hogy semmi értelme haza menni mert lehet a kapuba már fordulhatunk is vissza,mondtam neki,hogy akkor onnan vissza fordulunk.Végül is reggel 5 előtt kicsivel mentünk vissza,még este megbeszéltük a szülésznővel,hogy ha vissza jövök már a szülőszobába menjek.Megérkeztünk jött Füle...szerencsére már nem vizsgált meg és persze megjegyezte,hogy most ezért semmi értelme nem volt haza menni,de én nem hallgattam rá (mondjuk azt a pár órát eltölthettem volna a kórterembe is vagy a folyosón szaladgálva miközben grimaszkódnak rám)..majd fancsali fejjel megjegyezte,hogy hívja a dokimat és távozott is :) Egyébként 5.30 körül ért be a Zsiray 5.40-kor burkot repesztett és 6.30 előtt picivel már ki is bújt a törpém.Azt még megjegyezném,hogy az elsőnél kívűl vágtak belül szakadtam...most nem akart vágni a Zsiray azt mondta menni fog anélkül is és igaza lett.Szülés után 2 órával már nem csak,hogy rendesen tudtam ülni,de akár még futni is :)
2012. okt. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!