Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagykanizsán kívül minden...

Nagykanizsán kívül minden városban adnak EDA-t kérésre?

Figyelt kérdés
Én személy szerint nem szeretnék EDA-val szülni, de ki tudja... Csak idegesít, hogy máshol adnak, nálunk meg nem. Vagy lehet hogy aki fizet annak mégis adnak? Nem tudom, de nekem az elsőnél jól esett volna ha legalább valami enyhébb fájdalomcsillapítót kaptam volna (gázt), annyira szenvedtem a tolófájásoktól. A teljes érzéstelenítőtől viszont idegenkedem, de ha valaki igényli miért nem adnak egységesen minden kórházban??? Igazságtalanságnak tartom.
2010. szept. 9. 20:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az Eda-hoz kulon orvos kell a korhazban, nem vegezheti el barki. Gazt vagy egyebb fajdalomcsillapitot viszont kellett volna adjanak keresre, persze a baba allapotatol fuggoen.
2010. szept. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kanizsán csak akkor kapsz fájdalomcsillapítót, ha valamelyik nőgyógyász valakije vagy. Szomorú, de ez van!
2010. szept. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Székesfehérváron sem adnak. Az a magyarázat, hogy ahhoz állandó aneszteziológus kell, és nincs rá kapacitásuk. Azt csak mellesleg súgták meg nekem, hogyha fogadok, akkor lehet. Erre persze eldurrant az agyam. Fogadjak orvost, fogadjak szülésznőt, fogadjak aneszteziológust. Még kinek fizessek? Végülis nem fogadtam, de nem is bántam meg.

Én 2 ujjnyival mentem be a kórházba, és akkor már nem adnak, még kéjgázt sem kaptam. Azt mondta a doki, hogy elég hamar tágulok, és a kitolásnál észnél kell lennem, ezért nem ad.

Mellesleg nekem a vajúdás jobban fájt, mint a kitolás.

2010. szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk még nőgyógyászt és szülésznőt sem lehet fogadni, nemhogy anesztest!
2010. szept. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nálunk sem lehet nődokit és szülésznőt sem fogadni. Gondoltam ezzel is összefüggésben van, mivel carnak az egészre :( Arra nem is gondoltam, hogy ehhez aneszteziológus is kell, ezek szerint ahol adnak sima szüléshez edát, mindig ott van egy altató doki is?? Akkor egyes kórházaknak nagyon jól megy a kanizsaival ellentétben. Azért megnyugtató a 2. válasz, hogy nem pofára megy hanem ismerősöknek, így legalább tudom hogy miért nem kapok ha kérek.
2010. szept. 9. 23:36
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ez azért furcsa,mert ha hirtelen császár miatt kell az anesztes akkor ha nincs honnan szedik elő?Szerintem ez csak kifogás,Nyiregyen is külön kell megfizetni állitólag ha edával akarsz szülni.Én Debrecenben szültem májusban,ott ha nem akarsz is edát,szinte rábeszélik a dokik az embert,mellesleg tényleg szuper ,én is azzal szültem.
2010. szept. 10. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk (Pécs) megkérdezték, hogy kérek-e, pedig nem a fogadott dokimnál szültem, és nem is fizettem érte.
2010. szept. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja és az ügyeletes szülész doki adta be, lehet, hogy ő aneszteziológus is...
2010. szept. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kecskeméten nem adnak, mikor kértem azt mondták, h itt nincs eda. Klassz...
2010. szept. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én Pécsett szültem és minden további nélkül kaptam. Persze mert kértem. (Nem autómatikusan adják)
2010. szept. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!