Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez már a nyákdugó lehet? Kép...

Ez már a nyákdugó lehet? Kép lent.

Figyelt kérdés

Ma mikor elmentem wc-re ilyen lett a wc papír..

Bocsánat hogy kielemzem de első baba nem nagyon vagyok tisztába azzal mi is az a nyákdugó. Többen írták neten hogy valakinek véres valakinek nem valakinek egybe jön ki valakinek darabokba...segítenétek??

[link]


[link]


Szerintetek ez már az lehet?

37+2 hetes kismama



2012. okt. 24. 12:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
43%
Ez nem az. Nekem véres volt, szinte fekete és ennél több, sűrűbb állagú. 37 hétre szültem.
2012. okt. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozzatok a pontozgatással.Én is le lettem pontozva pedig csak leírtam nekem hogy volt.

Valakinek nem tetszik a kérdés emiatt mindenkit lepontoz aki válaszol.

2012. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
spar-os wc-papirt használsz ? :D
2012. okt. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Először is,aki szült már,vagy látott hasonló dolgokat,annak ez a kép nem undorító sőt nekem se,pedig nekem annó csak a vajúdáskor távozott a nyákdugóm.Könyörgöm,nők vagyunk,láttunk,látun sok mindent magunkon,miért kell undorítónak tartani egy ilyen kérdést?Sokkal jobban elismerem ezeket a nőket,mint akik annyi butaságot kérdeznek,pedig mielőtt kiírásra kerülne a kérdésük,lehet 100 ilyesmi kérdés volt már előtte,csak lusták végigböngészni!!!!!!!Sok sikert kedves kérdező,én 3 éve 37 heten szültem,boldog babavárást,könnyű szülést kívánok!
2012. okt. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

9. vagyok.

megjött a tenyészés, e.colit találtak. Valószínű, hogy azért van nekem is olyan folyásom, mint neked.

2012. okt. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Ugyanilyen folyásom van és E-Colit találtak nálam is,csak sajnos nem tudtuk kiírtani még.Antibiotikumot szedtem de nem múlott el. 34 hkm. Kedves kérdező te jól vagy?Megvan még a ''folyásod''?
2012. okt. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!