Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez már a nyákdugó lehet? Kép...

Ez már a nyákdugó lehet? Kép lent.

Figyelt kérdés

Ma mikor elmentem wc-re ilyen lett a wc papír..

Bocsánat hogy kielemzem de első baba nem nagyon vagyok tisztába azzal mi is az a nyákdugó. Többen írták neten hogy valakinek véres valakinek nem valakinek egybe jön ki valakinek darabokba...segítenétek??

[link]


[link]


Szerintetek ez már az lehet?

37+2 hetes kismama



2012. okt. 24. 12:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
12%
Lehet, hogy a nyákdugó. De ha az is akkor sincs semmi jelentősége, nekem 2 héttel a szülés előtt ment el, 38+2-n szültem. Amúgy meg ha most születne meg a babód se lenne semi gond, szóval nem is értem min aggódsz?!
2012. okt. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is valami hasonló volt, csak rózsaszínes, kicsit véres volt. Úgy gondolom, hogy nekem az volt a nyákdugó.
2012. okt. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Csak erős folyás, tuti nem nyákdugó.
2012. okt. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
52%
Sztem is folyás,bár én nem találkoztam a nyákdugómmal,sőt azon ritka emberek közé tartozom aki nem vette észre mikor folyt el a magzatvíz :)
2012. okt. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Azóta megint kijött egy adag. Nyulos állaga volt mint a takony már bocsánat.színe ugyanolyan feheres-áátlátszó. Azért nem értem mert folytatom eddig is volt de egyszer sem ilyen állagú.

Nem tudom mi lehetett ez! Honnan tudom meg ha mégis a nyakdugo?

2012. okt. 24. 22:44
 16/26 Pötyös Panni ***** válasza:
21%
Akármi is ez, baromi undorító!Jó étvágyat!
2012. okt. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem nyákdugó! Nálam mikor elment teljesen átlátszó volt, és kicsit véres, meg barnás, rögtön tudtam, hogy ez az. Nekem kb. kétszerre jött ki, és este meg lett a lányom is 37+4 hétre.
2012. okt. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
A nyákdugó kocsonyásabb, zselésebb állagú. Inkább darabos, mint nyúlós.
2012. okt. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Ugyan valaki mondja már meg a 11-es válaszommal mi a gond? Leírtam a véleményemet, hogy akár lehet a nyákdugó is. Leírtam azt is, hogy ha az is lenne, akkor sem jelent semmi bajt! Sőt azt sem jelenti, hogy úton a baba. Hány olyan van, hogy a szülés előtt 2 héttel az már távozik, mint akár nekem is. Ha nem hiszed, olvass utána. A harmadik dolog amit írtam, hogy ha most megszületne(37+2) a kérdező babája se lenne semmi gond, még csak koraszülött sem lenne. Szóval igazán nem értelek titeket. Mond el ha másképp gondolod, ne pontozgass!
2012. okt. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

17-es vagyok!

A válaszom 0%-ban hasznos! Hát nem tudom miért, leírtam hogy nálam milyen volt mikor távozott. Mit kellett volna írnom nem is értem.....pfffff

2012. okt. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!