Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi volt a reakciója, / első...

Mi volt a reakciója, / első mondata / a párodnak a szüléskor?

Figyelt kérdés
ha bent volt végig, mikor meglátta a gyermekét, abban a pillanatban mit tett?!
2012. okt. 22. 17:14
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
A férjem elvágta a köldökzsinórt, azzal a lendülettel kis híján levágta a szülésznő ujját. A gyerekre az első mondata: TÖKÉLETES! Nekem meg: Kicsim, elzsibbadt a karom( merthogy a kitolás alatt végig támasztotta fejem, persze akkor nem voltam ilyen megértő). Utóbbit azóta is rendszeresen emlegetem, mint az empátia csúcsát. :-)
2012. okt. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
89%
"szerintem ez neked nagyon fájt"
2012. okt. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
71%
"ùgy néz ki mint egy 3 honapos baba"
2012. okt. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, az enyém úgy sírt, mint egy gyerek...:)

Soha nem láttam sírni, sem előtte, sem azóta, csak akkor egyszer, de akkor nagyon...:)

2012. okt. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
sajnos még nem született meg ma a kisfiam... :(
2012. okt. 23. 19:02
 16/30 anonim ***** válasza:
mostantól csak a várakozás maradt:-) tudom, hogy milyen nehéz kivárni, hogy meglásd végre, de az a tudat, hogy igazából bármikor megszülethet, segít kicsit :-) kitartás apuka, hamarosan minden nap láthatod és karodban tarthatod:-)))) könnyű szülést a párodnak, babucinak jó egészséget, neked meg... hát légy boldog apuka és férj!!! :-))))
2012. okt. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Vajúdás közben döntöttek a császár mellettmanikor kivitték a fiunkat,megnézte és azt mondta (elmondása szerint),hogy :de szép!olyan mint az apja!Feleségemhez mikor mehetek be? Mondtam hogy ott maradhatott volna a picivel,de mivel látta hogy ő jól van,sietett volna hozzám,mert nagyon megijedt a műtéttől,csak idő volt míg engem összeraktak addig fel-alá járkált.
2012. okt. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Velem az anyukám volt bent szülésnél, a párom kint várakozott. Mikor megszületett a kisfiunk, anyukám kivitte a babát megmutatni az előtérbe, a párom sírva fakadt, és kaptam egy sms-t: Köszönöm, mindennél jobban szeretlek benneteket, jöhet a második? :)

Mivel nagyon nehéz szülésem volt, ezt persze direkt poénból írta, de válaszoltam neki hogy egy pár évig biztos nem szülök :D

2012. okt. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Hehe,utolsó :))) 8-as vagyok. Az en párom is valami hasonlót mondott utána a szüleimnek. Vagyis azt,hogy " ez könnyen ment,jöhet még 8" :D végülis 6 óra alatt lezavartuk a dolgot,ebből kb.4 óra volt brutálisan fájdalmas. De azt hittem besz@rok,amikor elmesélte ezt anyukám. Naná,neki könnyű volt fogni a kezem és mondani,hogy ügyes vagyok :))
2012. okt. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
na apuka, gratulálhatunk?????? :-)
2012. okt. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!