Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kórterembe bejönnek a...

A kórterembe bejönnek a látogatók, vagy van valami helység erre a célra?

Figyelt kérdés
2008. máj. 20. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a szönyibe csak ajton lehet kimutatni a kisbabát, legalább is 1 éve ugy láttam mikor bent voltam,nem hiszem hogy a szobába beengedik a látogatókat.
2008. máj. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kórházfüggő. Máv-ban van látogatófolyosó, üvegajtó vezet a kórterembe, azon keresztül nézhetik meg a babát, ott tilos bemenni a szobákba! Szerintem ez a normális. Függöny van, tehát állandó belátás nincs, de el lehet húzni, és az ágyak a másik oldalon vannak, így nem is zavaró. Jól kitalálták. És apuci a kinyitott ajtón keresztül tud csókot lopni pici babájától :o) De csak titokban ;o)
2008. máj. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!!!Első nap amikor szülsz azt hiszem igen de nem tudom!!!Engem császároztak és lehet hogy azért de második nap már nem!!!
2008. máj. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kórházfüggő. Én a János Kh-ban szültem a 3. fiamat 5 hónapja, és a legrosszabb élményem nem a császárból valóm felépülés volt, hanem az, hogy a látogatók bejöhettek a kórterembe csapatostul, büdös, cigiszagú ruhájukkal befekszenek a frissen szült anyuka ágyába, hatalmas sült csirkéket zabálnak a látogatók!!! a kismamáknak szánt asztalnál, hangosan vihorásznak, míg más pihenne, vagy esetleg szoptatna, ami ugye elkerülhetetlen szülés után, stb...

Alig vártam, hogy hazaengedjenek, undorító volt.

2008. máj. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
győrbe be enghedik a látogatokat a terembe.
2008. máj. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
a szt imrében csak a látogatásra kijelölt helyen, + üvegajtó. A szt. istvánban bemehetnek a látogatók,az egy ágyas szobába mindenképp.
2008. máj. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
100%
Szegeden a klinikán nem mehetnek be.Üdv 32hetes kismama
2008. máj. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerencsére Zalaegerszegen sem engednek látogatókat a kórtermekbe.Én nem is szülnék olyan kórházba,ahol jöhet-mehet a família.
2008. máj. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!