Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit lehet tenni akkor, ha...

Mit lehet tenni akkor, ha "nemzetiségi" anyukákkal kerülök egy szobába a szülést követően?

Figyelt kérdés
Két napja a nyílt utcán megtámadott két c., kb. 16 éves srác, annyira kiborultam, hogy sajnos előítéleteim vannak azóta, mindenhol őket látom. Félek tőlük, ráadásul a városom tele van velük. Nem bírom ki, ha egy kórteremben leszek, s hozzák a pereputtyukat. Nem akarok így érezni, segítsetek!
2008. máj. 20. 21:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
84%
Én egy szobába kerültem egy roma lánnyal, és bevallom: első pillantásra én is kétségbeestem. Pedig nem kellett volna. Annyira kedves, segítőkész volt! Most már szégyellem magam, hogy először elutasító voltam vele.
2008. máj. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos ezek a c..-ok mindig rászolgálnak a hírükre.Hiába próbálunk emberségesek lenni velük,teljesen fölösleges.Persze mindig van kivétel,de a 99%-uk borzasztó.Azt hiszik nekik mindent lehet és nem tudnak normálisan élni a társadalomban.Teljesen megértem az aggodalmaidat!
2008. máj. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
59%
Hát, igen sajnos ellepték az országot! És ezért nem is lesz itt már pozitív fejlődés, csak erőteljes visszaesés! Az ötödik válaszolótól pedig megkérdezném EZ A CSODÁLATOS SZÓKINCS A GÉNJEIK ÁLTAL ÖRÖKLŐDIK, v.CSUPÁN ELÉG HOZZÁ A TÖKÉLETES SÖTÉTSÉG MAX ÁLT. ISK. 2 OSZTÁLY LEGALÁBB 6x ISMÉTELVE v, TALÁN MÉG SOK IS!?
2008. máj. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
60%
Tökéletesen igaz! Csak egy dologhoz értenek!!! Ingyen élni segélyből!!!!!!!!!! De én egynek se adnék! Több segélyt kapnak a nagy semmiért, mint mi dolgozó állampolgárok a bérünkért! Amíg ez így lesz nem lesz igazság a földön!H::: kár hogy nem ezekkel a naplopókkal kezdte!!! A megnyilvánulásuk is ezt igazolja! legalább a buta meghúzná magát, dehát,na buta ez ilyen egyszerű sajnos..................
2008. máj. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!