Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Természetesen és többször...

Természetesen és többször szült anyukák, hogyan indultak be a szüléseitek és hol voltatok éppen?

Figyelt kérdés

Nem a hossza és a milyensége érdekel most, hanem csak az indulása.


Nekem:

1. nyákdugó távozás után rögtön fájások, itthon voltam

2. fájásokkal kezdődött, szintén itthon


39 hetes 4 napos vagyok a 3. babával, nagyon izgulok, vajon hogy indul majd be ez a szülésem! Van esélyem vajon magzatvíz elfolyásra??


2012. okt. 12. 13:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

1.: otthon hajnal fél 3kor csak úgy felébredtem, és jött egy fájás (addig jóslók se voltak, ezért biztos voltam a dologban) 40hét 2nap

2.: otthon hajnal fél 5kor felébredtem, és szomorúan vettem tudomásul, h ma sem szülök (meg voltam győződve róla, h megint halnalban lesz). Majd próbáltam visszaaludni, és akkor egy gyenge is bigyó volt, majd egyre erősebbek jöttek. 40hét, 2 nap-ra ez is

2012. okt. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

1.: este11 kor elfolyt a korhazban( mar befekudtem 38 hetesen) a vizem, fajasok csak hajnal 2 kor jottek. 38+ 3 nal szultem

2.; meg nemtudom;) kiderul;) 29+4hkm;)

2012. okt. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ha még visszaolvassátok, nem indult be végül sehogy a szülésem, pont 41 hetesen megindított a doki burokrepesztéssel, majd oxitocinnal, így született meg a 3. babám.
2012. okt. 29. 15:32
 14/14 anonim ***** válasza:
Gratula! :))
2012. okt. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!