Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Másnak is hullik a haja...

Másnak is hullik a haja szülés után néhány hónappal? Meddig tart és mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Le kell vágatni a hajam? És festeni lehet attól még?
2012. okt. 6. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:

hát a festéktől mégjobban hullana,

nekem szülés után pár hónappal el kezdett ritkulni a frufrumnál de elég nagy helyen látszódott,

vettem rá varga cseppet semmit nem használt,idővel elmúlt.

ez mind a hormonoknak köszönhető..

remélem most nem lesz ilyen, bár mintha kezdene ritkulni ugyanott.... poén :)


2,5 éves kislány anyukája és 36 hetes kismama

2012. okt. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, hullik.

Nálam kb. a babák 2 hónapos korában kezdődött és 4-5 hónapon át tartott, majd beállt a normál hullásra.

A kihullott mennyiség vissza is jön nálam nagyjából, csak mivel egyszerre nőnek a "kis hajak", elég hülyén néz ki, így én le szoktam vágatni. Harmadik babával már terhesen levágattam, hogy ne frusztráljon annyira. :o)

2012. okt. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gabszem ***** válasza:
1-2 hónap mire elmúlik. Én azt hittem az egész ki fog hullani, mert csomókban hullott. Nagyon el voltam keseredve, mert mindig szép hosszú göndör hajam volt. Én szedtem Revalidot meg használtam varga cseppeket, de magától is helyreáll pár hónap alatt.
2012. okt. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!