Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Választott orvosnál fogok...

Választott orvosnál fogok szülni. Szülésre nem mondott tarifát, ki mennyit gondol. Programozott császárom lesz néhány nap múlva, mennyit adjak neki?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 08:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok mint te, megyeszékhely, én 40 ezret adok. Nem mondja meg a szülés árát, egy alkalom a magánrendelésén 7 ezer.

36 hkm

2012. aug. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor jó, mert én sem gondoltam 100 ezreket adni :-) Köszi ! Elég sok pénzt, kapott a 9 hónap alatt.
2012. aug. 10. 08:16
 3/11 anonim ***** válasza:
43%

két császárom volt egyszer sem adtam pénzt

kaptak egy-egy csemege kosarat az orvosok a szülésznők és a csecsemősök

a sima szülésnél semmit mert szinte kikényszerítse a gyereket belőlem h 4 kor otthon lehessen

a szülésznők és csecsemősök ugyan csak csemegekosarat kaptak

2012. aug. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én dokit váltottam 35. héten, muszáj volt, a szívem szakadt meg.

Sajnos az újtól megkérdeztem, mennyi lesz...hát ugyanannyi, mint a réginél. Neki a 9 hónap maximális gondoskodásáért szívesen odaadtam volna a 100ezret, de így nem esik jól. Ő is nagyon figyel és mindent megtesz, de programozott császár lesz és ezt túlzásnak érzem.



Nem esik rosszul, h tudod, h x nap múlva kiveszik a babát?

2012. aug. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Elég nagy a baba, a fekvése sem tökéletes, a kiírt nap előtt 1 nappal "veszik" csak ki, sajnos nyom egy ideget, ami miatt alig tudok mozogni. Elöző császárom volt az sos, és a heg is elég vékony, nem akar kockáztatni a dokim.
2012. aug. 10. 09:20
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
40.000től nem adnék neki többet, ha sima ha császár, mivel kapott már eleget a 9 hónap alatt is mint ahogy előbb írtad!
2012. aug. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, örülök, hogy más is így gondolja. Engem még el is köt, de nem kell neki éjnek évadján bejönni, hanem szintén progis lesz, aug közepén remélem. Nekem a harmadik császárom lesz, de jobban félek most, mint az első kettőnél.
2012. aug. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek hasznos válaszokat !!!!!!! Nem vagyok milliomos, van elég helye a pénznek, főleg ilyenkor.
2012. aug. 10. 09:40
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hatos vagyok, azt mondják általában hogy a magán rendelés 10Xesét kell adni, de én sem adnék neki 60-70-80-90 ezer forintot, mondjuk az én dokim nem is várja el :) szóval tényleg 40nél többet ne adjatok, én is ennyit fogok bár sima szülés lesz ha minden jól megy :)
2012. aug. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

ami fontos nem vagy köteles adni neki semmit sem !!!

vagy ha adsz akkor annyit amennyit kényelmesen ki tudsz fizetni az egyebek mellet

nem kell rögtön a szülés után adni adhatod a 6 hetes kontrollon is (hátha addig megkapod az anyaságit is )


és én személy szerint pofátlanságnak tartom h több 10 ezer forintot lenyúlnak az anyáktól és ami a teteje: volt olyan aki előre kérte a pénzt !!!

2012. aug. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!