Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől hullik ki néhány hajszál...

Mitől hullik ki néhány hajszálam amikor athúzom rajta a kezem?

Figyelt kérdés
szoktam tesztelés szempontjából :P azt csinálni,hogy például szétosztom a hajam és fentről áthúzom rajta a kezem,és olyankor jön ki pár szál.Mit lehet ellene tenni? esetleg hajmosás után vegyek fel melegitő sapkát?mert nem szoktam megszáritani.Vagy mi mást csinálhatnék? tudom,hogy másnak is jön ki néha néha pár szál,de én szeretnék valamit tenni ellene
2008. dec. 20. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy természetes folyamat. Egy hajszél él kb. 6 évet, nyugalmi állapotba kerül pár hónapig, majd kihullik, és új nő a helyébe. Viszont arra vigyázz, hogy ne fázzon meg a fejbőröd, mert korpásodhatsz, illetve súlyosabb hajhullásod is lehet. Napi kb. 100 szálig normális!
2008. dec. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
annyi még nincs meg :) am.köszönöm .és vigyázok akkor
2008. dec. 20. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi úgy tanultuk, hogyha végighúzod és egy húzásnál kijön 10 szál az még normálisnak mondható!
2008. dec. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi,annyi még nem jött ki :P
2008. dec. 21. 11:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!