Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha van gátmetszés, akkor után...

Ha van gátmetszés, akkor után a közösülésben ez okoz változást?

Figyelt kérdés
Ugye, nem leszünk tágabbak vagy ilyesmi? Mit lehet tenni, h szülés után is jó legyen a közösüléses sex a testünket illetően ( nem arra gondolok, h előjáték meg szeretet....igaziból láttam egy műsort amiben hüvelyszűkítésről volt szó opreációval és ....)
2008. máj. 19. 07:33
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem van egy 4 éves kislányom, és nekem is csináltak metszést, mint nagyon sok nőnek.a sexuális életünk olyan mint azelőtt volt.nem hiszem,hogy a párodnak, vagy neked bármilyen gondot okozna.azt sem hiszem, hogy mindjárt szükség lenne hüvelyszűkítésre. ha valaki felgyógyul a szülés után, lehet ugyan olyan jó a sex, mint a baba előtt.
2008. máj. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia,nekemis csináltak gátmetszést,de azóta is a szex épp ugyanolyan mint előtte.Valóban egy kicsivel tágabb vagyok,de az nem okoz gondot,mert az érzés ugyanolyan mint előtte.Meg függ az orvostol is hogyan var össze.üdv 37 hetes kismama
2008. máj. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.Semmi változást nem eredményezett a gátmetszésem.Ugyanolyan jó a szex mint nekem mint a páromnak.
2008. máj. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem a gátmetszéstől leszel tágabb, hanem attól hogy egy kisbaba halad át a hüvelyeden. A gátmetszés még segít is, hogy a házaséletben kisebb legyen a változás, mert a baba gyorsabban halad át rajta.
2008. máj. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!