Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után ti sem kívánjátok...

Szülés után ti sem kívánjátok a szexet? Meddig normális ez, ha az egyáltalán?

Figyelt kérdés
Szülés előtt sose gondoltam volna,h így fogok érezni,még terhesen sem volt probléma a vágyaimmal..Furcsálltam,miért nem akarnak együtt lenni a párjukkal sokan az ismerős anyukák közül sem,én azt gondoltam,hülyeség,mi változna,én kivétel leszek,de nem így lett..
2012. okt. 4. 14:41
 1/9 gabszem ***** válasza:
100%
Hát én már terhesen se kívántam, és utána is legalább fél évig, úgy kellett rávennem magam, a párom kedvéért...
2012. okt. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Első szülésem után nagyon sokáig nem kívántam, féltem, meg fáradt voltam és ha volt 30 perc szabadidőm azt egyedül magamra akartam fordítani, aztán rájöttem, hogy ez nincs így jól, így megembereltem magam.

Az első nagyon fájt, és még pár alkalom igencsak különös volt, aztán megint minden olyan lett, mint régen.

A 2.-nál így már sokkal hamarabb elkezdtem odafigyelni arra, hogy ne zárkózzak el a páromtól, így ekkor már sokkal hamarabb megvolt az "első" és utána is sokkal gyorsabban visszarázódott minden a normál kerékvágásba.

2012. okt. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem már 2 éve nem jött vissza a kedvem, vagyis nem kívánom páromat és ha eggyütt vagyunk akkor is akár milyen óvatos a párom, nem valami kellemes.

Még szoptatok és a mensim sem jött meg mióta szültem, de azt mondja az orvosom , ha menstruálokés már nem szoptatok akkor visszatér minden a régi kerékvágásba.

Remélem így lesz, amúgy a kérdést amit feltettél én is írhattam volna mert mintha magamat olvastam volna vissza.

2012. okt. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én se kívántam. 7 hetes a babánk,tegnap este éreztem úgy először,hogy na bújjunk össze. Nagyon fájt az együttlét,így gyorsan le is hangolódtam... Majd próbáljuk,de a vágyakozás még egy darabig szerintem várat magával.
2012. okt. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Üdv. a klubban. 2 éve szültem és ha csak rágondolok a szexre, rosszul vagyok. Férjem kedves, jó apa és nagyon türelmes, de én már orvosi segítségen gondolkodom.

Egy kínszenvedés az együttlét, de persze nem mutatom. :(((

2012. okt. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Két és fél éves a lányom.Terhesség alatt a férjem nem akarta,azóta meg egyikőnk sem....

Pedig régen én hatalmas étkű voltam....

2012. okt. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele, de a férjem mondta, ez így nem lesz oké a párkapcsolatunk szempontjából. És direktbe erőltettük a dolgot. Bevált. Fél év elteltével megint tudtam élvezni az együttlétet. Szerintem ehhez az kellett, hogy ne a félelem a kellemetlen érzéstől, és ne a saját önzőségem vezessem, hogy nekem nem jó, hanem az, hogy csakis gyakorlással, újbóli tanulással lesz jobb.
2012. okt. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én pont az ellenkezőjét gondoltam magamról mint Te. Hogy vagy fél évig nem is akarok majd szexelni. Sőt, szülés után is egyből ezt gondoltam. Szerintem nem is telt el egy hét, de már iszonyúan kívántam a páromat. Holnap telik le a 6 hét, és már alig várom hogy együtt legyünk. Igaz, hétfőn voltam kontrollon és már lehetett volna aznap is, de még véreztem. De az is normális ha nem kívánod a párodat.
2012. okt. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a terhesség alatt egyáltalán nem kívántam a szexet. Februárban voltunk utoljára együtt a férjemmel, most szültem szept. elején, és már alig várom, hogy elteljen a 6 (vagyis már csak 3) hét.
2012. okt. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!