Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek a az első szülés...

Akinek a az első szülés császáros volt, annak a második is az lesz vagy meg tudta simán szülni a babót?

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, a tesóm két gyereket szült simán az első császár után.
2012. szept. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

lehet simán szülni császárt után

több odafigyelést igényel a dolog de kivitelezhető

kérdés a doki mit mond és h bevállalja e a dolgot

amúgy kb 25% az esélye az újabb császárra -- legalább is nekem ezt mondták anno

2012. szept. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Én mostanában szülök így, majd megírom mi volt. :) 20 hónap különbség lesz.
2012. szept. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első császár volt sajnos. A másodiknál a dokival megbeszéltük, hogy megpróbáljuk a simát. 15 óra vajúdás után semmit nem tágultam, úgyhogy ismét császár lett a vége. De ez nem jelenti azt, hogy nem lehet simán szülni. Nekem sajnos nem sikerült.
2012. szept. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Több ismerősöm is szült császár után simán.Remélem nekem is sikerülni fog :)
2012. szept. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12 évvel a császár után sima szülésnek indultam neki. Magzatvíz elment éjjel 1-kor,2-re 5 perces fájások és 2 ujjnyi tágulás,6-kor 3 ujjnyi és 3 perces fájások. Ekkor akartam edát kérni,de mondták nem kaphatok az előző császár miatt,mert nem érzem,ha gond van a császár heggel.10 órára 5 ujjnyi méhszáj,már a tolófájást várta a doki,amikor jeleztem,h másképp fáj a hasam alja és szúr valami a fájásszünet alatt is.Na ekkor az orvos nem kockáztatott és azonnal vitt a műtőbe,hegszétválás gyanuja miatt.Nekem nem sikerült,de volt szobatársamnak igen. A lényeg az,h nagyobb odafigyelést igényel,és hát az Eda jól jött volna...
2012. szept. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22 honappal a csaszar utan volt sima szulesem. A masodik masfel napig tartott, de megerte kkvarni :-) Sokkal konnyebb volt a sima szules utan.
2012. okt. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Sziasztok! Na, sikerült rendesen megszülnöm a 4 kilós fiamat. Gátmetszés sem volt, úgyhogy én ajánlom mindenkinek aki megszeretné próbálni császár után a normál szülést. Csak hát a fájások... azok brutálisak. :) De aznap már ültem, mentem, emeltem.
2012. okt. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!