Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ezek lehetnek a szülés első...

Ezek lehetnek a szülés első jelei?

Figyelt kérdés
37+3 hetes terhes vagyok, hajnali fél 5-kor arra ébredtem, hogy belenyilallt a hasamba a méhemnél és azóta is egyfolytában görcsölget és nagyon kemény a hasam. Napközben a fenekemben és a hátsó combomban is izomlázat éreztem, a derekam is fáj. Mensikor sem szoktam különösebben görcsölni, illetve elég jól tűröm a fájdalmat. Ezek most már a szülés megindulásának jelei lennének? Ezek a nyilallások lennének a fájások?
2012. szept. 20. 07:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek szerintem még csak jósló fájások, ezek még hetekig jöhetnek mehetnek. Legalábbis velem így volt. Ugyanolyan érzés amúgy, mint mikor megindul a szülés, a különbség annyi csak,hogy a jóslók elmúlnak, meg rendszertelenek, a szülési meg bizony egyre gyakrabb, és rendszeresebb. Illetve a jósló állítólag meleg vízre elmúlik, a szülés meg a meleg vízre fokozódik. Egy forró fürdő jól jön úgyis, próbáld ki.Illetve mérd az időket pár órát.

Nekem a szülés eleje olyan érzés volt, mint a menstruációs görcs. Az elején enyhe, majd erős, majd állati erős, később meg nem volt kérdés hogy szülés-e ez vagy mi?:) Sok sikert a szüléshez, és a babához!

2012. szept. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jósló fájás,de majdnem szülés jele
2012. szept. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!