Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha sok év (9) telik el a két...

Ha sok év (9) telik el a két szülés között tényleg olyan lesz, mintha az első lenne? 3. baba

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Noveremnek 13 eves az elso kisfia, es most szulte a masodikat szeptember elejen.

Neki olyan volt, azt mondta. Uj volt szamara az egesz terhesseg is, teljesen mas vot, mint az elsovel, es a szules is nehez volt. Nehezen tagult, sokat vajudott es a kitolas is hosszu volt. Neki olyan erzes volt, mintha elso baba lenne.

2012. szept. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Nekem azt mondta a nőgyógyász, hogy 5 év eltelte után úgy kell venni, mintha első szülés lenne. Nálunk 11 és fél év korkülönbség lesz... kicsit én is be vagyok tojva.. :)
2012. szept. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
én is 5 évet hallottam a nőgyógyászomtól.
2012. szept. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 16 év! van a 2 gyerek között,a 2. még könnyebb volt.Az első 4 óra,"mini" gátmetszéssel(19.5 éves voltam),a 2.-nál(35.5 éves voltam)3 óra volt,se gátmetszés,se semmi.Év végén 40 éves leszek,a 39. hétben vagyok a 3. gyerkőccel,remélem most is gyors,komplikáció mentes lesz a szülés.Ha eszembe jut a kérdés megírom...
2012. szept. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. és a 3. között 5 év telt el. Az 1.: 12 óra alatt lett meg, a 2.: 5.5 óra alatt, a 3.: 4.5 óra alatt.
2012. szept. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nekem az 1. babám 11 évvel ezelőtt a 36. héten19,5 óra után lett meg. Végig 5 perces (jósló?) fájásaim voltak. Egy magzatvízvizsgálat után repedt meg a burok. Végül vákummal született meg a lányom. Azt mondták nagyon elfáradt a méh.

A 2. babám 9 évvel ezelőtt a 37. héten teljesen simán mibden probléma nélkül 4 óra alatt.

Kicsit félek hogy nehogy ismétlődjenek a dolgok. Most 35+5 óta vannak jólóim. Naponta 15 - 40 napról napra egyre erősödő fájás. Most vagyok 37+3.

Remélem minden rendben lesz.

2012. szept. 23. 20:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!