Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi idő után indítják be a...

Mennyi idő után indítják be a szülést?

Figyelt kérdés
most vagyunk 41 hetesek (tehát már egy hete túl vagyok a kiirt időponttól), ma reggel elment a nyákdugóm, 2 hete vannak jósló fájásaim is, mindennap megyek a dokihoz, de semmi, a baba nem akar jönni..., pedig nagyon várom:) szóval 11-re voltam kiirva, 19-én be kell már feküdnöm, de nem biztos, h megindítják, egyébként minden eredményem, meg ctg-m nagyon jó, meddig kell várnom még?? tudom, h napok kérdése, de egy nap 2 hétnek tűnik már ilyenkor...:)
2008. máj. 17. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
A 42. hét végéig szokták hagyni a babát, hátha kibújik magától, de utána be szokták indítani a szülést. Úgyhogy a jövőhéten már te is számíthatsz rá, hogy beindítják, ha nem akar magától kibújni.
2008. máj. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Dumcsizd le a babóval, hogy most már itt az ideje, h nyugodtan előbújjon a saját tempójába, nyugtasd meg, bíztasd, h minden rendben lesz es Te itt kint várod őt szeretettel. Magyarázd el neki, h jobb ez így, mintha a hormonszuri hatására indulna be a nagy út. Te is picit relaxálj. Sok sikert.
2008. máj. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
én nem akarok senkit bántani de nem gondolod komolyan hoy beszélje le a babóval?
2008. máj. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De, szerintem komolyan gondolja és jól is teszi. Én is megbeszélem a dolgokat a babámmal. Ez tök természetes és hatásos is lehet!:-)

Minden jót és könnyű, szép szülést!:-))

2008. máj. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a biztató szavakat, már nagyon várom a végét:) egyébként eddig is beszélgettem vele mindenről, eddig jó kisfiú volt és szót is fogadott:), de most valahogy nem nagyon áll kötélnek:) node remélem minél hamarabb:) mégegyszer köszi nektek:)
2008. máj. 17. 21:31
 6/7 anonim ***** válasza:
szie, nekem 39 hetesen elfolyt a magzatviz, a doki azt mondta,hogy be kell fejezni a szülést , mert fertőzésveszély állhat fent, igy bementünk a korházba , de a fájások 6 órán keresztül nem jöttek, hiába vártunk. Akkor bekötöttek perfuziot és oxitocint és probálták beinditani, de azzal sem ment. Végül közösen a dokival úgy döntöttünk,hogy császár legyen, mert kinlodhatok 1-2 napot és lehet csak az lesz a vége. Végülis 40 perc alatt megvolt a műtét nem éreztem semmit, már aznap este lábra álltam, a varrás sem fáj, nyugodtan tudok ülni. könnyű szülést kivánok, 1 hetes kisfiú anyukája :)
2008. máj. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42.hét végéig ha nem indul be, akkor beindítják. Az előző válaszolónak azért indították meg, mert fájások nem jöttek, viszont magzatvíz elfolyás esetén 24 órán belül meg kell lenni a babának.
2008. máj. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!