Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Honnan tudom meg, hogy a...

Honnan tudom meg, hogy a magzatvíz szivárog?

Figyelt kérdés
Első baba. Az egyértelmű, mikor elmegy a magzatvíz, mert az sok, és azt mondják, azt nem lehet visszatartani, úgyhogy meg lehet különböztetni a pisiléstől, de mi van akkor, ha szivárog? Az milyen? Most a méhszájam állapota C1111, ma vagyok épp 39. hetes. Köszi.
2008. máj. 17. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én ugyan még nem szültem, de elgondolkodtam már a kérdésen.... Szerintem a szivárgás is olyan, hogy nem tudod visszafogni. A folyástól biztosan hígabb, így azzal sem hiszem, hogy össze lehet keverni. Én úgy gondolom észre fogjuk venni, bár valóban más mint amikor ömlik. :) Én is várom, mivel ugyanilyen állapotban van a méhszájam, dokim azt mondta, hogy valószínűleg úgy indul be, hogy magzatvíz folyás, ill. szivárgás lesz. Üdv: 37 hetes kismami.
2008. máj. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia én nemrég szültem,így tudok pár dolgot mondani!Ha szivárog azt rögtön észreveszed,mert nem áll el csak csöpörög,bár nekem hirtelen egy pukkanással öntött el a víz és rá 10 órára megszületett a kisfiam! Én 39 hetes és 2 napos vopltam!!

Sok sikert és kiartást!!!!!!!!!!!!

2008. máj. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem úgy kezdődött, hogy olyan volt mintha bepisiltem volna. Aztán egy kis ideig semmi, utána újra és újra. A babám, gondolom, időnként elszoríthatta a lyukat, mert mikor a szülőszobán jelentkeztem még mindig csak azt tudtam mondani, hogy lehet, hogy folyik a víz, de nem vagyok benne biztos. 4óra múlva megszületett a kisfiam is...
2008. máj. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!