Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beindulhat azert még a szülés...

Beindulhat azert még a szülés anélkül hogy leszállt volna a hasam és a nyákdugó se ment még el?

Figyelt kérdés
Jövöhét szerdára vagyok kiirva és aggodom mert csak jóslófájásaim vannak bár azok néha rendesen!
2008. máj. 16. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Sokan nem veszik észre, hogy leszáll a hasuk, és a nyákdugót sem látja mindenki.

TEhát persze, hogy ezektől függetlenül beindulhat a szülés:-)

Szeretkezzetek egy jót a hétvégén:-))

2008. máj. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én keddre vagyok kiírva,és ugyan nyugodtabb a baba, meg a pocim is leszállt és vannak jóslók is,de egyelőre még egy icike-picike barnzás sincs.

A hasleszállás nagyjból két nap műve volt.És tegnap óta nyugisabb a kis Béka.A fájások meg erősödnek.

Ettől függetlenül beindulhat.Ismi most szült ápr végén,és neki sem volt leszállva a pocak,hanem éjjel felkelt pisilni meg fájt a pocija,és egyszercsak nyákdugó távozott,meg elkezdett csorogni a magzatvíz.Ha be akar indulni be fog.

2008. máj. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!