Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Erre van lehetőség? Ha előre...

Erre van lehetőség? Ha előre nem fogadok szülésznőt, mert még faros a baba, de ha addig megfordulna, akkor amikor megyek szülni, hirtelen felkérhetek valakit? Jár így más?

Figyelt kérdés

Mindenképp szeretném ha többet foglalkoznának velem és szeretnék gátvédelmet, de ha netán mégis császár lenne mert úgy néz ki, akkor felesleges lenne felfogadnom bárkit is előre.

Fogadott orvosom van. Vagy nem szükséges a szülésznő?


2009. aug. 1. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Én nem fogadok sem orvost, sem szülésznőt. Hidd el, ugyanúgy fognak foglalkozni veletek "zsebtömés" nélkül is. Attól, hogy pénzeled őket nem fognak különlegesebben foglalkozni veled.Azt a pénzt inkább költsd a babádra, Ő jobban megérdemli.
2009. aug. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%

ez hülyeség hogy nem fontos szülésznőt fogadni.. ahol én fogok szülni, ha nincs fogadott szülésznőd rád se nyitják a vajúdó ajtaját...

amúgy meg ha fogadsz szülésznőt de közben császár lesz nem egyértelmű, hogy nem fogsz neki hálapénzt adni? A semmiért?

2009. aug. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt se fogadott orvosom se szülésznőm és császároztak. Igy az ügyeletes orvosnak sokkal nagyobb gondot kell forditania rád. Pl ha a drága fogadott orvos későn érkezik a sok elfoglaltsága miatt addig rád se néz senki.

Szerintem NEM kell fogadni és tömni őket. Ez a dolguk.

Aki meg csak pénzért csinál valamit hát őt meg azért se választanám.

Hosszu vajúdásom volt 25 óra addig 1 szülésznő se ült volna az ágyam mellett.

2009. aug. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát sajna én nem tudok tanácsot adni, de hátha v.ki olyan fog írni neked, akitől v.mi normális tanácsot is kapsz, akinek van hasonló tapasztalata..., mert gondolom nem nagyon kaptál a kérdésedre választ.
2009. aug. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy hete szültem. Nekem volt fogadott orvosom, szülésznőm viszont nem és már bánom is, hogy nem fogadtam. Összesen 4 szülésznőnél "szültem", mert csütörtök reggel 7-től szombat délelőtt 10:53-ra lett meg a babám és a 2 nap alatt a nappalos és az éjszakás szülésznőket is megismertem. Úgy viszonylag mind a 4 normális volt velem, de mégis csak jobb lett volna ha végig egy van mellettem és nem váltakoznak körülöttem az emberek. Emlékszem minden váltásnál reménykedtem, hogy aranyos szülésznőt fogjak ki. Egyébként nekem császár lett a dolog vége, de mégis úgy érzem jobb lett volna ha fogadok szülésznőt is, mert hosszú és nagyon kemény volt ez a 2 nap. Mondjuk a te eseted másabb, mert ha neked nem fordul be a baba akkor egyből visznek a műtőbe. Nekem fejvégű volt, csak túlhordás miatt indították összesen 3x, de se a

2009. aug. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki 25 órát vajudik, mint az egyik válaszoló, akkor sem fog a fogadott szülésznő mellette lenni, mivel ő is ember, lejár a műszakja, pihennie kell, mert új nap várja majd és új műszak. És akkor így is, úgy is másnál szülsz. És feleslegesen fogadod, ha nincs melletted,mert pihen, a tarifa akkor is illeti, mert megfogadtad.
2009. aug. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2009. aug. 2. 08:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!