Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A SOTE II-n van arra lehetőség...

A SOTE II-n van arra lehetőség hogy a születés után megnézzék a baba vércsoportját?

Figyelt kérdés
Az első kisfimanál csak a vércukrot nézték meg, azt is csak azért mert 4 kg felett született. Vajon meg lehet ott valakit kérni , hogy - némi ellenszolgáltatás fejében - vegyenek a babától vért és néhány dolgot vizsgáljanak meg? Elsősorban vércsoportot.
2010. febr. 22. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én ott szültem, és megnézték a vércsoportját.
2010. febr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Sznt. Imrében szűltem és rajta van a baba zárójelentésén a vércsoport meghatározása.

Nem minden kh írja rá? Megnéztem a nagyfiam záróját (9éves) Ő a SoteII-n született és nincs rajta a vércsoport, de azóta sem írnák rá!?

Biztos megcsinálják, ha kéred a külön vizsgálatokat csak az ottani gyerekorvossal beszéld meg!

2010. febr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez kórház függő,kérdezz rá telefonon. Én a Szt. Istvánban szültem és ott nem csinálták meg ezt a vizsgálatot. Azt mondták, hogy túl költséges ez a vizsgálat, azért nem csinálják meg.:(((
2010. febr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

másdik vagyok.

Közben megnéztem és 9 évvel ezelött is megcsinálták csak az oltási könyvbe írták a vcsoport meghatározást és nem tüntették fel a zárón, úgyhogy tuti megcsinálják, mint ahogy írta egy ott szülő anyuka is.

2010. febr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
SOTE II-n született a kisfiam és rajta van a zárójelentésén a vércsoportja. De állítólag csak azoknál a babáknál nézik meg ahol az anyukának negatívos a vércsoportja. (nálunk is ez volt én AB- vagyok, a férjem meg A+)
2010. febr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!