Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39 hetes terhes vagyok. Ma...

39 hetes terhes vagyok. Ma reggel elment a nyákdugó, de nem volt véres. Egyfolytában székelési ingerem van. Lehet hogy még ma megszülök?

Figyelt kérdés
2008. máj. 16. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem menj a kórházba, főleg ha vannak fájásaid is. Vagy ha van dokid, akkor hívd fel. Élményben gazdag szülést kívánok, és jó egészséget.
2008. máj. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem kell kórházba menni, mert elment a nyákdugó és székelési ingered van. Főleg, ha fájás nincs.

Székelési inger valószínü azért van, mert a baba már nagyon lent van, és nyomja a végbelet.

Ha elmegy a vized, vagy vérzel, vagy beáll a fájás időközösre, akkor mehetsz.

De persze ettől függetlenül, ha megnyugtat, menj be, vagy beszélj a dokiddal.

Lehet, hogy még ma meglesz, de még túl is hordhatod:-) Anyákdugó néha hetekkel előbb eltávozik.

2008. máj. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Fájásaim nincsenek, csak a derekam fájdogál.
2008. máj. 16. 13:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Na ez már gyanús, figyled mgad, ha rendszeresen kezdesz valamit érezni, akár 20 percenként, az már azt jelenti, elkezdődött ;)
2008. máj. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem is reggel óta folyamatosan megy el a nyákdugó (igaz, én már a 40. hetet be is töltöttem).

Éjjel óta fájásaim vannak, hol erősebbek, hol gyengébbek, hol elmúlik, majd visszajön.

Volt már 10 percenként, több mint egy órán keresztül, volt 4-5 perces is-de elmúlik mindig (főleg ha ülök).

Wc-re is sűrűn járok...


Én még várok, aztán ha rendszeresek a fájások-rohanás:)


Bár már én is gondoltam, hogy bemegyek a kórházba, megnézzék, hogy mi van.

Ha gondolod menj be, v. hívd fela dokid, szülésznőd.... Lehet, hogy behívnak, biztos ami biztos alapon.

2008. máj. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!