Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit mutat ez a szám? C:2222...

Mit mutat ez a szám? C:2222 Már túl vagyok a 40-dik héten, reggel óta egyfolytában keménykedik a pocim.

Figyelt kérdés

Nem tudom mennyire kell , hogy fájjanak a fájások,mert a keménykedés közben érzek valamit,de nem túl vészes.Gondolom az igaziakat fel fogom ismerni.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2008. jún. 18. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

azt jelenti 2222 hogy nagyon közel a szülés.


2- a méhnyak 2 cm-re rövidült készül a szülésre.

2- a külső méhszáj 2 cm-re nyitva.

2- a középső méhszáj 2 cm-re nyitva.

2- a belső méhszáj 2 cm-re nyitva.

Innen arra kell figyelned, hogy szivárog- e a magzatvíz , jönnek- e a fájások, meg a legfontosabb, mivel nyitva vagy ne kapj fertőzést, így ilyenkor a szex sem ajánlott. Ha következő vizsgálatig nem történik semmi, megindíthatják a szülést infúziókkal, az majd elinditja a fájásokat és a tágulást is.Sok boldogságot!!

2008. jún. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én mára vagyok kiírva.Tegnap 1 órán át 20 percenként,majd 2 órán át 12 percenként keményedtem,de nekem sem fájt.Ma 4-szer egymás után 5 percenként keményedtem fájdalom nélkül,de sajnos abbamaradt.Azt mondják tudni fogjuk ha menni kell.Ebben nem is kételkedem.Amúgy nem mindenkinek fáj a kezdet.Tesóm úgy ment be a kórházba,hogy ez még biztos nem az.3 órán belül megvolt a lánya,mikortól elindult otthonról.Remélem mi is így szülünk!:)
2008. jún. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!