Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Túl vagyok a 40. héten....

Túl vagyok a 40. héten. Hétfőn indítják, ha nem jön addig magától a kicsim. Mik a tapasztalataitok az indított szüléssel? Valószínübb, hogy a vége császár? Egyébként 2. baba és fiú, a kisasszony 3 nappal hamarabb jött.

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 15:29
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
kifért :D Köszönöm! :)
2012. szept. 22. 19:04
 32/35 anonim ***** válasza:

GRATULÁLOK, sok boldogságot!

Megkérdezhetem, hogy a mostani (második) szülésed gyorsabb és könnyebb volt, mint az első?

2012. szept. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
:) Gyorsabb volt (20 óra volt az 1. szülésem, az 5 percesektől számolva, most egyből 2 percesekkel indult és 8 és fél óra volt az egész), de sokkal fájdalmasabbnak éreztem, vagy csak a tűrőképességem csökkent, nem t.om... Most 2 órát bírtam elviselni a 2 perces fájásokat és kértem EDA-t. Ezután egy álom volt, még pihenni is tudtam. Az elsőt végig szenvedtem otthon, nem volt fájdalomcsillapítás, most úgy érzem nem bírtam volna nélküle. Így jó volt. Jöhet a következő! :)
2012. szept. 23. 07:10
 34/35 A kérdező kommentje:
Most olvastam vissza. Jól rászóltam! Kívánságom teljesül; 12.27-én érkezik a 3. babám, aki szintén kisfiú. :D Köszönöm mindenkinek mégegyszer a kedves szavakat, a bíztatást és a jókívánságokat! 3 hónap és találkozunk ugyanitt... :D
2013. szept. 21. 23:30
 35/35 anonim ***** válasza:
A 9. válaszoló vagyok.Húúúúúú,jól belehúztál,GRATULÁLOK!Nekem a válasz megírása után pár nappal(2012.szept. 28.-án) megszületett a pici lányom(3. baba,2 fiú után)2 óra alatt,beavatkozás mentesen(se oxy,se gátmetszés,bár ez ezelőtt sem volt).Az EDA-val sem éltem-ilyen rövid idő alatt értelme se lett volna-bár nem lett volna akadálya.Könnyű,gyors szülést,írj majd!2 fiú+(1 hét híján)1 éves csajszi anyukája
2013. szept. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!