Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Túl vagyok a 40. héten....

Túl vagyok a 40. héten. Hétfőn indítják, ha nem jön addig magától a kicsim. Mik a tapasztalataitok az indított szüléssel? Valószínübb, hogy a vége császár? Egyébként 2. baba és fiú, a kisasszony 3 nappal hamarabb jött.

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 15:29
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Köszi csajok! Próbáltam én szugerálni a kiírt dátumot, de a kisfiam már most "tojik" rám! :D Mi lesz késöbb?! Türelmetlen vagyok már... Ma az NST-n csak egy kis fájást produkált. ASK ma nem volt, szombaton folyt. köv. ASK-val. Már mindenki felhívott, aki tudja, hogy babát várok...
2012. szept. 13. 18:44
 22/35 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem oxitocinnal indította a doki reggel negyed 7kor. Fél 11-kor kezdődtek a fájások, egyből 2 percesek. Nagyon erős fájások voltak, kaptam epidurált délben, kicsit könnyebb lett. Aztán fél 3kor kezdtem tolni, haladtunk is, de elakadt a babám, akárhogy nyomtam, nem jött tovább. Az ügyeletes doki jött be segíteni az én orvosomnak úgy, hogy ő könyékkel nyomta a hasamból lefelé a picit. Durva volt, mintha kibeleztek volna. :( De szerencsére megúsztam a végét műtét nélkül, 3ra meglett a kisfiam. Nagy baba volt, 3750 gramm, és 55 cm.

Ennek már 2,5 éve, de minden pillanatára tisztán emlékszem! :)

Kitartás, és remélem minden rendben lesz nálad is.

2012. szept. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Szia én is Szerdán töltöttem a 40. hetet, tehát ma 40+2 nél tartok, mindennap megyek Ctgre és tegnap megvizsgált a doki és azt mondta, hogy teljesen zárt. most kb 3,5 kg. Hétfőn vagy Kedden megindítják, feltéve, hogy addigra kinyílik, annyira hogy lehessen burkot repeszteni, mert ha zárt akkor csak oxyval lehet és azok a szülések elszoktak húzódni, és azt nem javasolja a dokim, mert szerinte jobb egy nem agyongyötört baba és anyuka és akkor jobban indul a közös élet mintha egy kifacsart anyuka és egy össze vissza "törött" piciről beszélünk. Viszont azt is mondta hogy ha már kinyílt és ő repeszti a burkot akkor az beindítja majd szépen a fájásokat és akkor ha nincs más gond akkor mehet természetesen... Nekem az első gyermekem és kisfiú.. A szüléstől nem félek bízok a dokimban de igazából természetes szülést szerettünk volna... (Már a 36. héttől iszom a Málna levél teát van hogy naponta 3 szor is... próbáltam ricinus olajat de csak hányingerem lett meg büfögtem,... ) Te most hanyadik napon vagy pontosan... próbáltál valahogy segíteni...?
2012. szept. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Nem csak oxival lehet indítani zárt méhszáj esetén. Az enyém is zárt egy hüvely tablettát kaptam és csak azután az oxit, hogy picit beindult!

Az voltam aki tanácsolta, hogy szugeráld a picúrt :)

2012. szept. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
NA mi újság van veled? Nálam még mindig semmi, 40+3 ma Szentendrén sétálgatunk és ebédeltünk, most értem haza de semmi jel.. Te hogy vagy? 11 körül voltam ctg-én nem nagyon akart felkelni csak a végére mozgott egy picit..
2012. szept. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
14-én bementünk 5 percesekkel a kórházba, de abbamaradt. Befektettek. Kedden reggel 6-ra kaptam időpontot indításra, de nem volt rá szükség. Éjfélkor 2 percesekkel indult és 8:15-re született a kisfiam 41 hétre 59 centivel és 4020 grammal. :) Köszönöm mindenkinek! :)
2012. szept. 21. 14:43
 27/35 anonim ***** válasza:
Gratulálok, sok boldogságot!
2012. szept. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Szuper:)Gratulálok a babádhoz:)Ugye hogy kifért?:)
2012. szept. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2012. szept. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
GRATULÁLOK!Jó egészséget Nektek!
2012. szept. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!