Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közben lehet rajtam...

Szülés közben lehet rajtam melltartó?

Figyelt kérdés
Tudom, hülyén hangzik, de nagy mellem van, 85G-s melltartót hordok, itthon is, nekem borzasztó érzés, ha nincs rajtam, nagyon kényelmetlen, mert elég nehezek. Remélem nem akarják majd levetetni velem a kórházban.
2008. máj. 15. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha külön szólsz a szülésznönek,szerintem magadon hagyhatod.El is hiszem,hogy nehéz melltartó nélkül.Rajtam nem volt csak a kórházi hálóing szülésközben.
2008. máj. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyébként még nem is hallottam,hogy van g-s kosárméret.Azt tudom,hogy 2E-s van.Könnyü szülést,az elsö válaszoló.
2008. máj. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is 85D-st hordok és tök meztelenül voltam szülés közben, igaz a vízben vajúdtam csak a szülés utáni ellátásra vettem fel egy hálóinget. De egy cseppet sem zavart, még az sem hogy nézegetnek közben. Ha kéred akkor biztosan engedik, hogy legyen rajtad melltartó, bár szerintem nehézkes levenni amikor a baba megérkezik.

Sok sikert!

2008. máj. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, bizony van G-s kosár, sőt H-s is, szerintem szülés után az kell majd... :((
2008. máj. 15. 08:29
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is, nem a nézegetés, hanem a cicik súlya miatt kell a melltartó...
2008. máj. 15. 08:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Átérzem a problémád,bár én még csak E kosárnál tartok.Melltartó pedig I-ig van,legalábbis a Brendonban ezt emlegette az egyik eladó..igaz pokoli áron(7-8ezer Ft)Tehát ha szükséged van nagyobbra ne ijedj meg,tudsz venni.A kitolásnál le kell venned,de szerintem majd meglátod,hogy hogyan kényelmes.Egyezkedj az orvossal,hogy te ezt szeretnéd,mert nehéz.

Amúgy ha nagyon fáj a hátad tőle,akkor mikor túl vagy ezen a gyermekvállalásos perióduson érdemes megcsináltatni,a TB támogatja,ha valamilyen egészségre káros hatása van,és a gerincbántalom pont elég.Egyik ismerősöm is megcsináltatta,és ha túlleszünk az összes gyereken,akiket szeretnénk,és nagyon hátfájós lesz,akkor szerintem én is meg fogom.

2008. máj. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rajtam volt melltartó szülés közben, mert zavart ekkora méretnél. De már a végén az zavart, hogy rajtam van, de akkor már minden zavart:) Nekem már az F-es kosár sem jó, ma voltam egy Triumph boltban...:( Úgyhogy megyek majd vissza G-s melltartóért, nem muszáj szoptatós, csak tartson, mert nagyon nehéz. Esetleg ha tud vki normális melltartót 75 G-s méretben, vagy H-s méretben, szóljon, megköszönném. I-s melltartót hol lehet kapni?? A Triumph-nál csak G-ig van. Előre is köszi a választ.
2008. júl. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!