Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után normális ha...

Császár után normális ha nagyon érzékeny az alhasam (nem a vágás helye hanem afelett az alhasam, gyenge érintésre is)?

Figyelt kérdés
2008. máj. 14. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
biztos az most egy érzékeny pont , van aki fel sem tud állni pár napig, de ha így marad menj orvoshoz, nincs-e bent gyulladás vagy fertőzés. Egyebként nyílvánvalóan fáj, de nem mindegy mennyire.
2008. máj. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia nekem 7 hete volt császármetszésem és nekem is nagyon érzékeny a köldök alatti rész.

Szerintem ez normális,mert az érzékeny rész alatt érzéketlen a bőrünk,mivel átvágták az idegeket is.

Valószínű hogy neked is inkább a bőröd fáj,olyan mint amikor kezd elzsibbadni valamid.

2008. máj. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A 2. válaszolónak: pont ezt érzem amit leírtál. (3 hete volt a császár).
2008. máj. 14. 19:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem lassan 2,5 éve volt császárom,és ezek a tünetek nem múltak el:(((Már a hugival vagyok 34 hetes,és mikor kisebb volt,előfordult,hogy nem éreztem a mozgását,annyira érzéketlen maradt néhol a hasam.Láttam kívülről,hogy mozog a gyerek,de nem éreztem.És most is olyan néhol,hogy érintésre mintha fájna a bőr,vagy nem is tudom mihez hasonlítsam,talán mikor megy ki a lidokain,annak van ilyen hatása.Azt mondta a dokim,hogy lehet,hogy csak évek múlva jön rendbe teljesen,de lehet,hogy soha.

Hát nem szeretnék mégegy császárt,az tuti.


Üdv

2008. máj. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!