Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki szült mostanában Szegeden...

Ki szült mostanában Szegeden normál szüléssel?

Figyelt kérdés
A héten voltam CTG-n és hát majdnem hanyatt estem mikor körülöttem mindenki császáros lesz, vagy még aznap császározzák. Én most a 37 hetet kezdtem, azt mondták az utolsó időben már minden nap menni kell. Zavartalan terhességgel, ám veszélyeztetett terhes vagyok és be vagyok parázva, hogy majd a gép eldönti az általam esetleg nem érzett fájás alapján, hogy mikor szülök, vagy mikor császároznak, ha a gép szerint beindul. Én normál úton szeretnék szülni, s feleslegesnek is tartom az utolsó héten a napi bejárást, ráadásul 70 km-re lakom, s nem igazán szeretnék befeküdni. Választott orvosom volt, de már nem vállal szülést, így az Istenre és az ügyeletesre bízom, csak kicsit aggódok, hogy már ennyire nem lehet önállóan gép nélkül hagyományosan szülni? Másnak is volt ilyen tapasztalata?????

2012. aug. 29. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Szegeden szültem, igaz februárban, de csakis jó tapasztalataim vannak.

Nekem volt fogadott orvosom, ő rendel a Terhesgondozóban is, és ott is végeznek CTG-t én odajártam, mert a Klinikán...borzalmas.

Ja, és én is veszélyeztetett terhes voltam epilepszia miatt, de ő nem mondott le rólam. engedte, hogy normális úton szüljek...a természetesség híve. :)

2012. szept. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mit jelet neked az, hogy a Klinikán borzalmas? Sokat kell várni, vagy hasonlót tapasztaltál mint én?
2012. szept. 3. 12:58
 3/3 anonim ***** válasza:

A Klinikán sok időt kell várni, hiába van időpontod.

Utána ki kell értékeltetni az orvsoddal, ha van. Ha nincs akkor egy orvosra kell várni, aki be van osztva, és "jönni fog".

2012. szept. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!