Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nemrég olvastam hogy a dokinak...

Nemrég olvastam hogy a dokinak mennyi pénzt kell adni. Ha nincs fogadott orvos?

Figyelt kérdés
Ha magánrendelésre járok autómatikusan a nőgyógyászom lesz a fogadott dokim vay hogy van ez? Mert hozzá járok vizsgálatra de em nála szülök olyan is van? DE akkor hogy menjek máskor hozzá? ezeket nem értem segítsetek! Köszi
2008. máj. 12. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha magánrendelésre jársz, akkor oda jársz, ennyi. Az emberek általában azért járnak magánrendelésre, mert gyorsabb, modernebb eszközök, talán szebb környezet, és ezt meg tudják fizetni. De ettől még nem automatikusan annál a dokinál szülsz, csak ha felkéred rá. Ha nem, akkor egész egyszerűen bemész a kórházba (amelyikbe akarsz) és szólsz, hogy megindult a szülés, vizsgáljanak meg. Meg fogják kérdezni, ki az orvosod, ha nincs, akkor hívják az ügyeletes dokit, ő megvizsgál, aztán majd nála szülsz. Neki nem kell pénzt adnod. Van aki ad, de szerény véleményem szerint erre semmi szükség, hiszen őt már megfizetted, amikor a TB-t minden hónapban levonták a fizudból. Nekem sem volt fogadott orvosom, és nagyon korrekt volt az ügyeletes doki, teljesen meg voltam vele elégedve.
2008. máj. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Oda jársz dokihoz, ahova akarsz, és annál szülsz, akinél akarsz. Attól , hogy oda jársz vizsgálatra, még nem lesz az orvosod, ahhoz fel kell kérnded, hogy nála szülhess.

És ha nem nála szülsz, akkor is nyugdotan visszamehetsz hozzá utána , nem jelent semmit...

De akkor miért nem szülsz nála, ha már pénzeled 8 hónapig?(csak érdekelne...)

2008. máj. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak. Azért nem szülök nála mert a városunkb megszűnt a szülészet és másik közeli városba kell menni és én ide járok nőgyógyászatra. Különben meg vagyok eddig elégedve a dokival. Köszönöm a válaszokat.
2008. máj. 18. 17:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!