Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt aki nem ment vissza...

Volt aki nem ment vissza szülés után a 6 hetes ellenőrzésre?

Figyelt kérdés
Vagy volt aki csak később ment,ha igen mennyire későn?
2012. aug. 19. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem, csak a 7. héten tudtam menni, mert a doki szabin volt. De mindenképpen el kell menni!
2012. aug. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Az első után 7 héttel a szülés után (mert a 6. héten már megjött),a második és a harmadik szülés után csak akkor mentem már vissza,amikor újra pozit teszteltem (19 hónappal,és 9 vagy 10 hónappal később ). (Tuskó a doki,a kenet eredmény vagy P0 vagy P2,ha utazni tudtam,és máshol vették le a kenetet,akkor nem jött semmi eredmény-ergo semmi probléma )
2012. aug. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Babeli Zurzavar ***** válasza:
64%
3 honapos volt a baba amikor elmenten. nem volt semmi gaz!
2012. aug. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

Fogadott Dokim volt, mikor mentem haza a kórházból, kérdeztem mikor kell varrat szedése menni, illetve majd kontrollra, mondta varrat szedés 5 nap múlva, de kontrollra nem kell mennem!

Varrat szedésnél megkérdezte minden oké -e, akkor oda adtam a pénzt, és ennyi.

Fél év után mentem mikor valamit össze szedtem, folyásom volt.

2012. aug. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Az enyém is szabin volt így csak a 7.héten tudtam elmenni.

Írt is fel Ergam cseppet mert még mindig véreztem egy kicsit, és jól meg is piszkált ott belül, úgy hogy fájt is egy ideig, de muszáj visszamenni, ha nem is pontosan a 6.héten de menni kell ahogy tudsz.

2012. aug. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
en nem mentem,valahogy mindig kozbe jott valami.Most 2evre ra mentem terhesseg miatt,de szerencsere nem volt gond.
2012. aug. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én vissza mentem kenetet is vett de nem mondott semmit mint az egyik válaszolónak
2012. aug. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,akkor ha így haladok megvárom a 3 hónapot :DD (Még 3 hét..)
2012. aug. 20. 10:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!