Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért csinálják 2-3 héttel...

Miért csinálják 2-3 héttel korábban a kiírt időponthoz képest a császárt?

Figyelt kérdés
Barátnőmnél, meg nálam is különböző okok miatt császáros szülés várható, és még nem beszéltem le a dokival hogyan lesz, de őt befektetik a 36.héten, és már a 37.en meg akarják császározni! Miért kell az ilyesmit korábban végezni? Miért nem lehet megvárni a természetes beindulást legalább???:(
2008. máj. 9. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos nem tudom a választ,de én is császáros leszek és elvileg nálam sem várja meg a doki, hogy beinduljon magától. Ami viszont érdekes az a 2-3 hét. Nekem csupán a kiírt idő elött egy héttel csinálják. Szerintem érdemes lenne beszélnie a dokijával mit miért csinál. Én is rá fogok kérdezni, hogy nem jobb e ha megvárjuk, hogy magától induljanak be a dolgok. Én csak ezt tudom tanácsolni. Igazából csak a doki tudhatja mit miért akar csinálni és azt is hogy miért ebben az időpontban....
2008. máj. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is császáros leszek a szemem miatt. Mindenkinek megvan az oka, hogy mért császáros. Nálam pl.ha erölködnék, elpattanna a retinám és megvakulhatnék. Ezért nem szabad megvárni a fájásokat. Minden héten megvizsgált a doki és most a 39. hétben műtenek meg. Kérdezzétek meg a dokitól az okát,mert szerintem is korai a 36-37. hét.
2008. máj. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csatlakoznák az előttem írohoz én is elvileg császáros leszek a szemem miatt mert az erőlködés káros lehet de nekem még nem mondtak semmi ilyet az orvosok. 33 hetes vagyok akkor én is számíthatok erre az előrehozott császárra?
2008. máj. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában a 39.héten csinálják. Egyik előnye, hogy ne a hasiban nőjjön tovább a baba,úgy a műtét is könnyebb, ha picibb.A vajúdás természetes beindulásakor is lehet császározni, de ha előbb vágnak akkor nem kell se a mamának se a babának a vajúdást átélnie.
2008. máj. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De pont az a lényeg, hogy az nagyon hasznos a babának, ha átélheti a vajúdás közben bekövetkező hormonális változásokat! Ezért lenne jó megvárni a természetes beindulást...
2008. máj. 10. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!