Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen háloinget vigyek a...

Milyen háloinget vigyek a korházba? Nekem gombosat mondtak de sehol nem találok. Milyen fehérnemüt célszerü vinni?

Figyelt kérdés
2008. máj. 8. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:

A hálóingről nem tudok nyilatkozni, a szoptatás miatt tényleg kell a gombos, viszont bugyi: ha tudsz olcsót vigyél amit nem sajnálsz kidobni, mert sajnos csúnya lehet.

Melltartót készíthetsz egy szoptatóst , de nem biztos hogy lesz kedved felvenni, egy elég bőven. zoknit vigyél minden évszakban mert a lábad lehet h nagyon fog fázni.

2008. máj. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nehéz gombos hálóinget találni, én is alig találtam. Nem kell hogy végig gombos legyen,csak ki lehessen valamennyire gombolni. Bár én a háromból egy olyat is vittem, ami spagettipántos, abból is könnyen ki tudtam szabadítani a mellem. Igaz, hogy azt már nem szeretem hordani, mert pont ezért kicsit kitágult, ha lehajolok "kiesik a mellem".

Nekem a kórházban még nem volt szoptatós melltartóm, itthon már igen, de én nagyon nem szerettem. Egyrészt, nem tudom milyen anyagból van, de én viszkettem tőle, pedig ki lett mosva mielőtt használtam. Másrészt az oké, hogy le tudom hajtani vagy mi, így kényelmes volt kivenni a mellem, de egyáltalán nem tartott.

A kórházba olyan bugyikat vigyél, amik lehetőleg olcsók és sötét színűek, akkor nem baj, ha csúnyák lesznek, én az oda vitt fekete bugyikat a mai napig hordom, semmi bajuk (illetve nem maradt benne a folt). De vehetsz eldobható bugyit is, csak én ezeket összesen 500 forintért megláttam az interspárban (5 darab).

2008. máj. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia. Kínai boltban nézz szét olyan 2000 ft körül lehet kapni, ne végig gombosat keress, hanem olyat aminek elől legalább a mell részéig vannak gombok. Fehérneműt pedig célszerű eldobhatót venni.Gyógyszertárban kapható tena betétet vegyél és ahhoz kérj eldobható bugyit. Persze azért vihetsz magaddal rendeset is, de olyat amit esetleg szintén nem sajnálsz eldobni, ha "baleset" éri.
2008. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!!!!!!!!
2008. máj. 8. 19:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a Corában vettem, most akciós elöl (nem végig)gombos hálóinget, sötétkék,egész jó minőségű, kb. 1600 Ft volt

A Brendonban is van: ott olyan 3600 Ft-ért vettem, gombos, tiszta pamut.Eldobható bugyit is kapsz a Corában!

Könnyű szülést Neked!

2008. máj. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kínai jó ötlet, én is ott vettem hálóinget, ami elöl mellig gombos. Egy-két kínaiban érdemes szétnézni szoptatós melltartó miatt is (bár sajnos elég kevésben van), mert én vettem ott azt is és meglepetésemre sokkal jobban szerettem, mint azt, amit bababoltban vettem. Valahogy puhább, kényelmesebb volt... negyedannyiért.
2008. máj. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kínai tele van gombos hálóinggel:-)

FEhérneműt meg olyat, amit kidobsz utána, mert véres lesz. És inkább több legyen, mint kevesebb...

2008. máj. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem az eldobható bugyi vált be. úgy 4-500 Ft 5 db. A szoptatós melltartó nekem nagyon bejött (ANITA márka), lehet, hogy kicsit drága, de jól tart, nekem nagy melleim voltak terhesség előtt is, de tejcsivel még nagyobb lett :), el sem tudnám képzelni melltartó nélkül.
2008. máj. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!