Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kórházba milyen színű...

A kórházba milyen színű hálóinget és fehérneműt érdemes vinni?

Figyelt kérdés
2008. márc. 16. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
fehérneműt felejtsd el.a szülés után nálunk nem engedték a bugyit mert a sebnek szellőzni kell.vegyél eldobhatót.A hjálóing bármilyen lehet.
2008. márc. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem,ha neked tetszik rógyaszín tollpelyhes hálóingben is lehetsz a kh-ban:)Fehérnemű színe is tök mindegy,csak nagymama bugyi legen,mert gátmetszés után lehet kellemetlenül érintene egy tangabugyi.
2008. márc. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az eldobható bugyi jó ötlet. Sokkal kényelmesebb és bármilyen "baleset" után nem kell a mosással, haza küldéssel foglalkozni. (egyébként nem is drága). Hálóingből is vigyél olyat, amit nem sajnálsz, ha esetleg ki kell dobni. (Jó, ha a szüléshez kórházit kérsz.)A szín mindegy, a fazonnál annyi, hogy könnyen tudjál szoptatni.
2008. márc. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pizsama-párti vagyok, úgyhogy azt vittem (legalább minden napra egyet), de a lényeg, hogy kényelmes legyen. Gyógyászati segédeszköz boltban, vagy lehet, hogy gyógyszertárban is lehet u.n. "hálós" bugyit kapni, ami olyan mint egy levágott szárú fehér nylon harisnyanadrág. Én ilyet használtam a szüléseim után pár napig, mert nagyon kényelmes volt, ráadásul a zuhany alatt pár perc alatt ki lehet mosni és gyorsan szárad.
2008. márc. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!