Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés Zalaegerszegen. Mire...

Szülés Zalaegerszegen. Mire lehet számítani?

Figyelt kérdés
Ki mit gondol/tapasztalt a zegi szülészetről, milyen "kedvvel" távozott? Érdekelne minden nemű tapasztalat. Köszönöm
2012. aug. 6. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Kétszer szültem. Először 202-ban, majd 2011-ben.

Volt fogadott orvosom, de a szülésznők is nagyon kedvesek. A csecsemős nővérek is nagyon aranyosan, segítenek bármiben ha kell.

Nekem mindkétszer jó tapasztalataim voltak.

mire vagy konkrétan kiváncsi?

2012. aug. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál. Igazából mindenre, annyi rosszat hallottam, és érdekelt van e pozitiv tapasztalat, illetve hogy milyenek a szülésznők, érdemes e fogadnom, meg hasonlók. :)
2012. aug. 6. 10:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is kétszer szültem Zalaegerszegen, 2009-ben és 2012-ben. Nekem is volt fogadott dokim, szülésznőt nem fogadtam, mert mindegyik nagyon rendes (talán egyet kivéve, aki nekem nem jött be). Az újszülöttről nem tudok nyilatkozni, mert mindkét alkalommal a koraszülött osztályon voltam. Viszont feküdtem bent szülés előtt három hétig, így ha tudok valamiben segíteni írj nyugodtan. Ja, az elsőt simán szültem, a második császár volt, ha esetleg ezzel kapcsolatban kérdeznél valamit. Ki a dokid?
2012. aug. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Györe doktor úr. Vele nagyon meg vagyok elégedve szerencsére. Csak a kórháztól tartok. :/
2012. aug. 6. 11:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Én is nagyon be voltam parázva a kórháztól még az első gyerek előtt, nem tudtam elképzelni, hogy fogom kibírni azt a pár napot. Aztán a sors máshogy gondolta, s három hét lett belőle, ráadásul H1N1 miatt le volt zárva az osztály, viszont nagyon jó barátnőket szereztem. Amikor a második gyerekkel be kellett feküdnöm, akkor is nagyon tartottam a kórháztól, de akkor már ott volt a két évesem, akit nagyon nem akartam magára hagyni. Ráadásul bent töltöttem a húsvétot, a május 1-jét és az anyák napját is. De nem mondhatnám, hogy depressziós lettem, nagyon jó szobatársam volt, sokat röhögtünk, szülés után is nagyon jó "csapat" volt. Nem tudom, hogy az újszülöttön hogy mennek a dolgok, de egy jó tanács, ne hagyd, hogy kiidegeljenek a nővérek. Ha hazamész, úgyis mindent úgy csinálsz, ahogy Neked és a babának jó. Mikor fogsz szülni?
2012. aug. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is dupláztam Egerszegen, 2010-ben, meg most 4 hónapja. Gyakorlatilag csak jó tapasztalataim vannak. :) Először ügyeletben, másodjára fogadott szülésznőnél szültem (azt nagyon javaslom, itt kifejezetten ügyesek a szülésznők, lényegében ők vezetik le a szülést, a dokik ált. csak burkot repesztenek, és ha kell vágnak meg varrnak). Azt nem tudom, a Györe mennyire gátvédelem-párti, nekem ő mondjuk nem szimpatikus, de ízlések és pofonok...


A szülőszobán legyél határozott, mert alapból fektetnek vajúdáshoz, meg szeretnek gátat metszeni - de simán el lehet kerülni, ha tudod, mit akarsz. :))


A csecsemősök egytől egyig segítőkészek - nem azt mondom hogy tündibündi mind, de gyakran jönnek kérdezni, kell-e segítség, megy-e a szoptatás, és bátran fordulhatsz hozzájuk akármivel. Még fejni is segítenek. A kórházi védőnő is rendes, furcsa a stílusa, de jó szándékú.


A kórtermek rendben vannak, napi kétszer takarítanak, amúgy a takarítónénik is kedvesek. A fürdőblokk elég ronda, de 3-4 napot simán ki lehet bírni.

2012. aug. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szabóné Bea13 válasza:

A kérdés igazából régebbi,de talán láthatja még valaki,akinek hasznos lesz.

2009ben szültem,fájásaim péntek este kezdődtek,szombat délelőtt bementem 10kor,otthagytak egyedül a szobában,rám sem néztek,11után bejött egy doki,nem nevesítek,szülésznőkkel,megindította a szülést,nem olyan gyorsan ment,mint azt gondolta volna,rákönyökölt a hasamra,ordított,hogy igyekezzek,mert éhes,és ebédelni menne...a fogadott orvosom nem tudott jönni,csak a pénzért 2 nap mulva...szóval nekem ott csak rossz élményem volt!

2013. szept. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!