Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apák! Akik végignéztétek...

Apák! Akik végignéztétek ahogy feleségetek szül. Milyen élmény volt?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 11:43
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%

3 lányom van.

Az első születésekor (1982)messzire elzavartak.

Csak másnap reggel tudtam meg, hogy kislányom született,

egészséges, és 3 nap elteltével mutatták meg, akkor is csak tv-n keresztül láthattam.

A második lányom születésére felkészültünk, oktatáson is részt vettünk. fényképeztem és videóztam. Amikor jöttek a fájások én is elgyengültem, de össze tudtam magam szedni. A fejnél álltam, egyik kezemmel az ő kezét fogtam, a másikkal a kamerát. Nagyon tiszteltem kitartásáért a gyerek anyukáját. 3 óra múlva a nagylánynak levetítettem azt a részt, amit a húgával születése után tört.

A harmadik lányom eleve császárra volt betervezve. Én egy üvegfal mögül vettem fel videóra. Ez azért volt kemény, mert ez gyakorlatilag egy elég véres műtét. Itt is volt egy pillanat, amikor megremegett kezemben a kamera, de mindenért kárpótolt, amikor kezembe vehettem őket.

2012. aug. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!