Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mostani, friss élmény a Sote2...

Mostani, friss élmény a Sote2 gyermekágyas osztályával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A dokim nagyon azt mondja, hogy most felújítások vannak a klinikán, és a gyermekágyon szörnyűek a körülmények: por, zaj, felfordulás. Nagyon gondolkodik, hogy ezért átmegy másik kórházba.

Én 2,5 éve szültem ott, akkor kibírható volt az a 4 nap.

Most állítólag a csecsemőosztályt is átteszik.

Javasolta a privát szobát, amúgy is azt szeretnénk már így 2. babával, de csak 8 db van belőle...

Illetve még azt mondta, ha nagyon nem bírom, akkor saját felelősségre hazajöhetünk hamarabb lévén 2. baba.

Aki ott szült mostanában, tényleg ilyeneket tapasztalt?


2012. jún. 22. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:

ó nem mondod, hogy felújítanak?

én is ott szülök egy hónap múlva :((

most rendesen betojtam...

szerdán megyek ctgre, majd körülnézek, két hete még nem tűnt zűrösnek a szülőszobák környéke...

2012. jún. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem még 1,5 hónapom van :o)

Úgy vettem ki, hogy nem az épületben újítanak, hanem mellette csinálnak valami új szárnyat, vagy mit nem is értem... én még nem voltam idén ott (a fiammal sokat jártam oda, mert terhességi cukrom volt, és hetente mentem) Majd lehet ctg-re én is oda fogok járni, de az még 3-4 hét....

Majd azért megírod, hogy mit tapasztaltál? Nyilván a gyermekágyra nem mehetsz fel csak úgy, de a ctg-s hölgytől esetleg érdeklődhetsz.... Köszi előre is.

2012. jún. 22. 22:44
 3/7 anonim ***** válasza:

mindenképpen rákérdezek most szerdán, meg körül is szimatolok a kertben.

Na meg kb. július 3-án megyek a szülésznőhöz megbeszélni a dolgokat, akkor mindenképpen felkuncsorgom magam egy gyermekágyas körülnézésre.

Ha lesz infom, megírom.

A privát szobák ugyanolyan zajosak és porosak lesznek szerintem, mert ha kvázi melléépítenek egy plusz részeleget, szárnyat, bármit, akkor az is tuti több emeletes lesz,tehát a fenti magánszobát ugyanúgy érinti a zaj, a por és a dübörgés, csak még kidobok vele 10 ezret naponta.

:(((

2012. jún. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy nagyon jó ismerősöm dolgozik ott-intenzíves nővér a szülészeten-múlt héten voltam bent Nála,és azt mondta,igazi káosz van.Az osztály át fog kerülni az ambulanciára,a cuccok egy része ide,egy másik oda,szóval azt se tudják merre áll a fejük.Nekem is mondta-még a felújítások előtt-hogy ha akarok szüljek ott(nem akartam,mert én Szt.István párti vagyok,ott a dokim,a szülésznőm-habár a Timmermann dokit ismerem,és nagyon szimpi is),de szerencse,hogy nem váltottam.
2012. jún. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:még annyit,hogy az udvar is fel van túrva,parkolni nem igazán lehet,az oldalajtón lehet bemenni a szülészetre.2gyerekes+26hkm
2012. jún. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én másfél hete szültem ott. Az udvaron tényleg káosz van, mert építenek valami új szárnyat, de egyelőre a csecsemőrészleg és a gyermekágy is érintetlen. Mondjuk a körülmények nem az igaziak, de az a pár nap kibírható.

Kocsival lehet parkolni előtte az utcán, vagy bent a fizetősben is, azok nem érintettek. A szülészet fel van újítva,de a kórházi ágyas rész a régi (az ágyak rosszak, vigyél be plusz párnát, a fürdőben a villanyok nem jók...), de túlélhető.

Az egyetlen igazán negatív tapasztalatom, hogy a csecsemőosztályon most mikor az a nagy meleg bejött eleinte közvetlen a babákra szellőztettek, aztán pedig a légkondit is KÖZVETLENÜL rájuk kapcsolták... Szegény babóm azóta is szipog, meg van fázva...

2012. jún. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát nem lesz egyszerű... :o( Lehet, hogy tényleg jobb lenne, ha a dokim addigra a Margitba átmenne...
2012. jún. 25. 12:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!