Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39 hetes vagyok. Első babámat...

39 hetes vagyok. Első babámat várom, már több, mint 4 kg. Kis termetű vagyok- 160 cm magas. Vajon meg tudom szülni természetes módon?

Figyelt kérdés
2008. máj. 7. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezen ne idegeskedj előre.mindig pozitívan álj hozzá.Persze hogy megtudod szülni.Én 164 cm vagyok és a lányom 3950gr volt és simán szültem.Nem a magasságtól függ .Szép szülést!
2008. máj. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

EGyrészt , másrészt azt tenném hozzá, hogy sokszor 1-1,5 kgal elbecsülik a súlyt, tehát ezt sem kell kpnak venni.-)

Ha meg nem megy a szülés, legrosszabb esetben császároznak, de ez a te és a baba érdeke.

ne félj, semmi baj nem lesz, meg fogod szülni:-)

2008. máj. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, én 4350-nel szültem meg a lányomat és nem is volt olyan szörnyű. Valaki azt mondta nekem, hogy néha a kisebb babát nehezebb megszülni, mert azok nem olyan erősek. Az én lányom szinte kirúgta magát belőlem, alig kellet nyomnom (3-ra kint volt). Ne agódj rajta és minden rendben lesz.:)
2008. máj. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia4

Ne izgulj. Sokszor igencsak elszámolják, nekem a 36. héten 3,65 kg-ra saccolták a fiamat, 4 hét mulva szültem, és 3,15 kg lett.

de ha nagy baba is, az orvos fogja tudni ,mit kell tenni.

2008. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!