Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy tudom megállapítani,...

Hogy tudom megállapítani, hogy ami folyik, az magzatvíz-e?

Figyelt kérdés

38+3 hetes kismama vagyok, és most altattam el a nagyobbik gyereket, amíg mellette feküdtem, olyan érzésem volt, hogy bepisiltem:S Amikor elaludt, kijöttem, és volt egy jó nagy folt a nadrágomon, de a nadrág sajna sárga, így azt sem tudom, milyen színű.

Kicsit úgy tűnik, mintha folyás lenne, de ennyi? Valakinek van ötlete, hogy állapíthatnám meg? Apa úton van haza, de még fél óra, mire ideér, addig nem tudom kire hagyni a kicsit, mindenképpen meg kell várnom. Jó lenne kideríteni, van-e ok az izgalomra:) KÖszi annak, aki válaszol:)


2012. júl. 26. 20:46
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Lehet amúgy, hogy simán úgy mozgott a babám, hogy bepisiltem? Ilyen van?
2012. júl. 26. 20:47
 2/21 anonim ***** válasza:

Én egy kicsit be szoktam pisilni a második gyerekkel, ha nevettem, vagy tüsszögtem, mert már nagyon a hólyagomon feküdt.

Nekem látványosan elfolyt a magzatvizem, volt egy pukkanás, és ömlött. Ha ez még csak szivárgás, akkor még nem kell annyira sietni, majd kiderül. Fél órát biztosan kibírsz.

2012. júl. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szivárgott, de nem mindig! Víz állaga volt, semmi szag, semmi egyéb ismertető! De viszont meleg volt! Mintha tényleg bepisiltem volna!
2012. júl. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha édeskés illata van akkor magzatvíz, akár szivároghat is.
2012. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Az első babánál nekem is így történt, ezért is vagyok bizonytalan. Szerintem nem az, de ha már úgyis itt vagyok az oldalon, akkor kérdezek:)
2012. júl. 26. 20:52
 6/21 A kérdező kommentje:
Kicsit édeskés, na nesze nekem, akkor lehet az? Hurrá, pedig még várhatna:)
2012. júl. 26. 20:52
 7/21 anonim ***** válasza:
júj de izgi!! :))
2012. júl. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Igen, izgi:D

Aztán bemegyünk, s kiderül, hogy téves riadó volt:) Nem is én lennék ha nem így lenne:)

Majd megírom mi volt, nagyon köszi mindenkinek a válaszokat:)

2012. júl. 26. 20:57
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy mentem be a lányommal, hogy ázott az ágy alattam, be nem pisiltem, aztán közölték folyás, de haza már csak a szülés után jöttem.
2012. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ha már bemész, megszülsz, ilyenkor már nem nagyon engedik haza az embert.
2012. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!