Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A magzatviz folyik el elsokent...

A magzatviz folyik el elsokent vagy a fajasok jelentkeznek elobb?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 00:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem fél álomban a nyákdugó egy nagy görccsel távozott, majd lökésszerűen elkezdett kifolyni a magzatvíz.

Innentől folyamatosan jövögetett, de a görcsök csak kb.1,5 óra múlva jöttek.

2011. nov. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Van akinélegyik, van akinél a másik jön előbb, és olyan is van, hogy csak az egyik.


Első terhességemnél pl fájások voltak, de a magzatvíz nem folyt el még a vajúdás alatt sem amikor már rég a kórházban voltam. Már teljesen kinyílt a méhszájam, és a doki akkor repesztett burkot - így folyt el a magzatvíz.


Egy barátnőmnek meg éjjel ahogy lefeküdt elfolyt a magzatvíz, fájásai meg egyáltalán nem voltak. MIvel neki 2 nap múlva lett volna a programozott császár, így nem is lettek fájásai, mert ahogy beement a kórházba megcsászározták, de ha sima szülése lett volna, akkor valameddig vártak volna, aztán ha nem jönnek a fájások akkor mesterségesen generáltak volna neki infúzióval.


Az,hogy melyik történik meg először, víz elfolyás vagy fájások terhességenként változik, van olyan is akinek az egyik terhessége így a másik úgy indult be.

Nem lehet tudni.

2011. nov. 23. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
vagy-vagy :)
2011. nov. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Rögtön 5 perces fájásaim voltak hajnal fél3-tól, és 7-kor repesztettek burkot! :)
2011. nov. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

úgy tudom,a fájások a gyakoribbak kezdésnek.

nekem a magzatvíz folyt el.

2011. nov. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyiknél se folyt el, csak a legvégén.
2011. nov. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Valakinél ez, másnál az.

Nekem fájásokkal kezdődött, víz csak burokrepesztéskor jött.


Remélem most is így lesz és nem önt el a niagara valahol a bolt közepén, mert tuti bepánikolok.

2011. nov. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem a víz folyt el hajnali 2:45-kor. Azt hittem bepisiltem és elszégyelltem magam, de mikor még percek múlva is csöpögött rájöttem hogy nincs mese....indulni kell! Felkeltettem az apukát és 4 órára bementünk a klinikára. Apósom vitt be aki azt hitte hogy szenvedek...én meg mosolyogva sétáltam a kocsi felé. 9-kor jött az első fájás amin nevettem és fél óránként az is. Majd hirtelen 1-2 percesek lettek és kemények, de ki lehet bírni. Hang nélkül adtam életet a 3,5 kg-os 50 cm-es fiamnak 13:15-kor másfél órás tolás után. (másnál ez max. 15 perc)

10 heteske és 3 éves kisfiú anyukája

2011. nov. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En arra keltem hajnali 3-kor,hogy elontott a magzatvíz. Gyorsan kiszaladtam a furdobe, lezuhanyoztam, mentunk a szulészetre. Fél 4-re bent is voltunk. Suru fájásaim voltak már 7 korul olyan 2 percesek. 10.35-re lett meg a kislányom 4490 g és 51 cm.
2011. nov. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem

1. gyereknél fájásokkal indult a szülés

2. gyereknél magzatvíz-elfolyással

2011. nov. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!