Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan, hogy rendszeres...

Van olyan, hogy rendszeres görcsök vannak de nem folyik magzatviz?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze....akkor végeznek burokrepesztést. Sokaknak a szülőszobán végzik el. Nekem is. Ha folyamatosan vannak fájások akár rendszeresen akár rendszertelenül, mindenképp nézesd meg Magad dokival. Nem írtad hány hetes vagy, de ha megindul a szülés akkor sok sikert ha még korai akkor meg próbálják visszatartani az orvosok.
2012. júl. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, és ez a jobbik változat.
2012. júl. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
35+4napos vagyok
2012. júl. 5. 16:46
 4/12 anonim ***** válasza:

Ismerős, mert nálam is ez a helyzet pár napja, lehet, hogy jóslófájások. Neked társul hozzá hasmenés, mert nekem igen!


36hkm

2012. júl. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek burokrepedéssel indul a szülés, hanem fájásokkal, és csak egy bizonyos tágulás után pukkad ki a burok, vagy az orvosnak kell burkot repeszteni(a lányomnál már csak a burok tartotta vissza a kicsit, az meg nem akart kipukkadni:D

A fiammal meg magasrepedés volt, gyenge fájásokkal, folydogáló vízzel.

Zuhany, pihenés, ha nem múlnak, akkor beindult a szülés, de nagyon valószínű, hogy jóslózol.

Mit jelentenek, mennyi időnként 1-10ig skálán mennyire fáj, milyen hosszan fáj?

(a hasmenés se mindenkinél jön elő, a rostosabbat ettél attól is lehet- utolsó, ez nem biztos, hogy jel)

2012. júl. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsónak írom, hogy már 3 napja van hasmenésem, de még korai lenne, hogy megszülessen a baba.
2012. júl. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem sem folyt el, rendszeres fájásokkal indult. Még a 4 órán keresztül tartó 1-2 perces fájásoknál sem repedt a burok, nem folyt magzatvíz.

Szóval nem biztos, hogy szülni fogsz. A meleg zuhany percek alatt megadná a választ. Ha elmúlnak a görcsök, akkor jóslók voltak csak. A hasmenés sem jelenti mindenáron a szülés közeledtét.

2012. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Rendszeres fájásokkal indult a szülésem, a magzatvíz mégsem akart elfolyni, így 17 óra vajúdás után burkot repesztettek, rá 2 órára bújt ki a babám.
2012. júl. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

5 percesekkel mentem be a kórházba, előkészítettek, megpróbáltak burkot repeszteni, de nem sikerült mert már nagyon a burkon feküdt a babám feje :)

még szenvedtem pár órát aztán mikor jöttek a tolófájások és felültem nyomni, akkor folyt el a magzatvíz, akkor már látszott, hogy hajas baba :D

2012. júl. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak szivárgott, de nagyon erős fájásaim voltak. 16 óra után a legvégén folyt el a víz.
2012. júl. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!