Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » ITT AZ IDŐ? 38 hetes mintha...

ITT AZ IDŐ? 38 hetes mintha összement volna a hasam olyan. Kisebbnek tűnik de tényleg és írtó kemény néha görcsölget de nem vészes és nem rendszeres, de görcsnél még keményebb.

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:

menny, zuhanyozz le, vagy fürödj meg meleg vízzel, ha nem múlik el, akkor nem jósló fájás!

Könnyű szülést kívánok :)

2012. jún. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges! hogy vagy?
2012. jún. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Zuhany és pihenés. Kezd el mérni és írni, nem baj, ha nem érzed rendszeresnek, ha nem jósló, akkor rendszereződni fog. Én is így vagyok ma, enyhén, szinte folyamatosan fájdogál, ritkán erősebb, ezeket írom és azt is mikor keményedik. Nekünk 5 percre van a kórház, a szülésznőm azt mondta, ha rendszeres, hívjam, de 8 perceseknél indulunk, ne ott kelljen vajúdni.És nekem hányingerem is van, keveset mocorog.

39 hetes kismama

2012. jún. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen igazuk van az előttem szólóknak. Mi a helyzet? :) Majd mindenképp írd meg. Szép szülést kívánok!
2012. jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
már lehet hogy szülni van :)
2012. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

vagy ilyen sokáig tart a fürdő:)

Irigylem, ha már szül...

37 hkm

2012. jún. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!